TV-tijden dinsdag 20 juni
| Morgen begint de laatste ronde wedstrijden in de groepsfase van het WK. Daarom zijn er vanaf morgen vier wedstrijden per dag, waarbij de twee wedstrijden uit dezelfde poule op hetzelfde moment worden gespeeld. Hieronder volgt ons overzicht in de televisiechaos die daardoor dreigt te ontstaan. |
Sport1.1 | 07:00-08:30 | WK Gisteren |
Eurosport | 08:30-09:00 | World Cup Show |
Eurosport | 09:00-11:00 | World Cup Season Legends |
Nederland 2 | 09:10-11:00 | WK Voetbal |
Eurosport | 11:00-11:30 | World Cup Show |
Nederland 2 | 11:10-12:00 | Studio Sportzomer |
Eurosport | 11:30-14:30 | World Cup Season Legends |
Sport1.1 | 13:00-15:30 | WK Gisteren |
Eurosport | 14:30-15:00 | World Cup Show |
ARD | 15:03-16:00 | WM 2006 Live |
Nederland 2 | 15:20-15:30 | The Art of Footbaal from A-Z |
Nederland 2 | 15:30-15:50 | Voorbeschouwing Ecuador-Duitsland |
RTL 7 | 15:40-18:00 | Costa Rica-Polen (live) |
Nederland 2 | 15:50-17:55 | Ecuador-Duitsland (live) |
Sport1.1 | 16:00-19:45 | Ecuador-Duitsland of Costa Rica-Polen (live) |
ARD | 16:00-20:00 | Ecuador-Duitsland (live) |
Nederland 2 | 17:55-18:10 | Nabeschouwing |
Eurosport | 18:15-19:15 | World Cup Season Legends |
RTL 7 | 19:50-20:50 | Voetbal Insite |
Nederland 2 | 20:05-20:35 | WK Journaal |
Eurosport | 20:15-20:45 | World Cup Show |
ARD | 20:15-21:00 | WM 2006 Live |
Nederland 2 | 20:35-20:50 | Voorbeschouwing Zweden-Engeland |
Nederland 3 | 20:50-21:00 | The Art of Footbaal from A-Z |
Nederland 2 | 20:50-22:55 | Zweden-Engeland (live) |
RTL 7 | 20:50-22:55 | Paraguay-Trinidad & Tobago (live) |
Sport1.1 | 21:00-00:45 | Zweden-Engeland of Paraguay-Trinidad & Tobago (live) |
ARD | 21:00-23:30 | Zweden-Engeland (live) |
Talpa | 21:45-22:05 | Villa BvD |
Talpa | 22:50-00:00 | Villa BvD |
Nederland 2 | 22:55-23:05 | Nabeschouwing |
RTL 7 | 22:55-23:30 | Nabeschouwing |
Nederland 2 | 23:05-23:55 | Studio Sportzomer |
Eurosport | 23:15-23:45 | World Cup Show |
BBC 1 | 23:35-00:35 | World Cup Match of the Day |
RTL | 00:00-00:50 | Nachtjournal - WM Spezial |
Talpa | 00:30-01:40 | Villa BvD |
Sport1.1 | 00:45-02:00 | WK Vandaag |
Eurosport | 01:00-01:30 | World Cup Show |
BBC 1 | 02:10-03:50 | WK Voetbal |
RTL | 03:20-04:05 | Nachtjournal - WM Spezial |