Uitslagen volleybal A-League speelronde 9
Dit weekend werd de negende speelronde gespeeld in de nationale volleybalcompetitie, de A-League. Hieronder vind je de uitslagen, standen en het programma voor komende week. |
Uitslagen A-League heren:
Thuisploeg | Uitploeg | Uitslag |
HvA Volleybal | BMC/SSS | 3-0 |
AB Groningen/Lycurgus | Nesselande | 3-0 |
Langhenkel Orion | Webton Twente | 3-0 |
Landstede Volleybal/VCZ | SV Dynamo Apeldoorn | 3-2 |
Stand A-League heren:
# | Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen |
1 | Langhenkel Orion | 9 | 22 | 26 | 11 |
2 | HvA Volleybal | 9 | 20 | 23 | 10 |
3 | SV Dynamo Apeldoorn | 9 | 19 | 24 | 15 |
4 | AB Groningen/Lycurgus | 9 | 16 | 20 | 14 |
5 | Landstede Volleybal/VCZ | 9 | 15 | 20 | 18 |
6 | Nesselande | 9 | 10 | 12 | 19 |
7 | BMC/SSS | 9 | 5 | 9 | 23 |
8 | Webton Twente | 9 | 1 | 3 | 27 |
Uitslagen DELA-League dames:
Thuisploeg | Uitploeg | Uitslag |
Heutink-Pollux | Longa’59 | uitgesteld* |
Dros/Alterno | Sliedrecht Sport | 1-3 |
PND VC Weert | Cofely-Nesselande | 3-0 |
TVC Amstelveen | Summa Peelpush | 3-0 |
* uitgesteld vanwege faillissementsaanvraag Longa
Stand DELA-League dames:
# | Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen |
1 | Heutink Pollux | 8 | 21 | 22 | 5 |
2 | TVC Amstelveen | 8 | 18 | 19 | 6 |
3 | PND/VC Weert | 8 | 17 | 20 | 8 |
4 | Sliedrecht Sport | 9 | 16 | 17 | 16 |
5 | Dros/Alterno | 9 | 14 | 18 | 16 |
6 | Cofely-Nesselande | 9 | 7 | 9 | 23 |
7 | Longa'59 | 8 | 5 | 8 | 22 |
8 | Summa Peelpush | 9 | 4 | 7 | 24 |
Programma:
Heren zaterdag 19 / zondag 20 december
Tijd | Thuisploeg | Uitploeg |
19:30 | Webton Twente | HvA Volleybal |
19:30 | BMC/SSS | Landstede Volleybal/VCZ |
20:00 | AB Groningen/Lycurgus | SV Dynamo Apeldoorn |
15:00 (zondag) | Nesselande | Langhenkel Orion |
Dames zaterdag 19 / zondag 20 december
Tijd | Thuisploeg | Uitploeg |
19:30 | Sliedrecht Sport | PND VC Weert |
19:30 | Cofely-Nesselande | Heutink-Pollux |
20:00 | Longa’59 | TVC Amstelveen |
15:30 (zondag) | Summa Peelpush | Dros/Alterno |