Uitslagen Zondaghoofdklasse
Gisteren werd de laatste speelronde gespeeld in de Zondaghoofdklasse. Vanaf dit seizoen wekelijks een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie. |
Hoofdklasse A
FC Omniworld - Westlandia 0-2
20' Garcia 0-1 e.d.
85' Danny Bijl 0-2
FC Hilversum - VVSB 2-0
60' Tom Clobus 1-0
84' Tom Clobus 2-0
ADO'20 - AFC 1-1
19' Leandro Kappel 0-1
60' Scheffer 1-1
Hollandia - DWV 3-2
26' Bob Kortebos 1-0
29' El Abassi 1-1
53' Cees Duijn 2-1
75' Picardo Pengel 3-1
83' Henk Abercrombie 3-2
Argon - Elinkwijk 1-4
22' Mike Korssen 0-1
48' Duane Sinester 1-1
63' Dennis Baino 1-2
70' Pim Koppel 1-3
90' El Ghazouani 1-4
Haaglandia - VUC 0-1
13' Michael Nieuwenburg 0-1
Eindstand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Westlandia | 24 | 48 | 42-24 |
2. | Hilversum | 24 | 46 | 43-32 |
3. | Haaglandia | 24 | 41 | 47-40 |
4. | Argon | 24 | 40 | 42-28 |
5. | AFC | 24 | 40 | 45-34 |
6. | VVSB | 24 | 36 | 37-30 |
7. | Hollandia | 24 | 36 | 36-33 |
8. | ADO'20 | 24 | 31 | 35-34 |
9. | FC Omniworld | 24 | 28 | 40-38 |
10. | HBS | 24 | 28 | 28-46 |
11. | Elinkwijk | 24 | 27 | 33-42 |
12. | VUC | 24 | 22 | 26-40 |
13. | DWV | 24 | 11 | 13-46 |
Westlandia is kampioen. DWV is gedegradeerd en VUC moet nacompetitie spelen.
Hoofdklasse B
EVV - Baronie 0-1
7' Tyrin Zschusshen 0-1
OJC Rosmalen - Dijkse Boys 3-1
' Jesse Krncevic 1-0
' Patrick Ax 1-1 (strafschop)
' Joost de Laat 2-1
' Jesse Krncevic 3-1
Gemert - Venray 4-3
' Ronald van Herpen 1-0
' Tom van Bergen 1-1
' Jorg Hazenveld 2-1
' Erik van Dijk 3-1
' Freek Thoone 3-2
' Jorg Hazenveld 4-2
' Freek Thoone 4-3
DESK - Papendrecht 2-0
' Michiel Smulders 1-0
' Jelle Hakkert 2-0
Schijndel - JVC Cuijk 2-2
' Ronnie Hoevenaars 1-0
' Bas Smulders 2-0
' Ferdi Akankan 2-1 (strafschop)
' Mike Evans 2-2
UNA - Deurne 3-1
' Timmy Strijbosch 1-0
' Bart van Schijndel 1-1
' Bas Kneepkens 2-1
' Rinse Wiekema 3-1
LONGA - SV Meerssen 0-2
' Michiel Pluim 0-1
' Erik Wintjens 0-2
Eindstand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Baronie | 26 | 53 | 47-28 |
2. | Gemert | 26 | 52 | 50-20 |
3. | EVV | 26 | 48 | 39-25 |
4. | UNA | 26 | 40 | 45-37 |
5. | Dijkse Boys | 26 | 40 | 39-31 |
6. | DESK | 26 | 36 | 39-52 |
7. | sv Venray | 26 | 35 | 55-47 |
8. | sv Meerssen | 26 | 35 | 40-46 |
9. | Papendrecht | 26 | 34 | 30-38 |
10. | JVC Cuijk | 26 | 33 | 41-39 |
11. | Schijndel / Bol Accountants | 26 | 31 | 29-31 |
12. | OJC Rosmalen | 26 | 25 | 29-34 |
13. | sv Deurne | 26 | 24 | 30-33 |
14. | LONGA | 26 | 10 | 25-77 |
Baronie is kampioen. LONGA is gedegradeerd en sv Deurne moet na-competitie spelen.
Hoofdklasse C
Quick'20 - Alcides 1-2
57' Marc van Eijk 0-1
58' Marc van Eijk 0-2
88' Bas Damink 1-2
Be Quick 1887 - De Treffers 0-4
15' Aleh Putsila 0-1
37' Aleh Putsila 0-2
60' Jaap Davids 0-3
69' Aleh Putsila 0-4
Sneek Wit Zwart - WKE 1-2
2' Theo Ydema 1-0
17' Paul Weerman 1-1
70' Paul Weerman 1-2
De Bataven - Achilles'29 0-5
21' Peter van Putten 0-1
51' Ivo Rigter 0-2
60' Luuk d'Hooge 0-3
90' Jasper Kerkhoff 0-4
90' Tim Verhoeven 0-5
Roel Kamphorst (De Bataven)
Germania - Babberich 1-2
40' Sander Kuiperij 0-1
80' Patrick van Leeuwe 1-1
90' Abdulai Rogers 1-2
78. Jeroen Drenth (Babberich, 2x geel)
WSV - HSC'21 2-4
20' Sjoers Jens 1-0
35' Sjoers Jens 2-0
67' Maurice Bartelds 2-1
84' Shiwan Hamdaziz 2-2
86' Peter Waanders 2-3
90' Robert Wilens 2-4
FC Lienden - SC Joure 6-2
11' Jeroen van de Kerkhof 1-0
31' Jeroen van de Kerkhof 2-0
33' Frank Hol 3-0
38' Jeroen van de Kerkhof 4-0
46' Peter van der Slot 4-1
72' Jeroen van de Kerkhof 5-1 (strafschop)
75' Bjorn Schilder 5-2 (strafschop)
85' Jeroen van de Kerkhof 6-2
Eindstand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | WKE | 26 | 54 | 56-22 |
2. | Schilles'29 | 26 | 50 | 51-27 |
3. | De Treffers | 26 | 50 | 46-24 |
4. | Quick'20 | 26 | 49 | 49-37 |
5. | HSC'21 | 26 | 47 | 56-34 |
6. | FC Lienden | 26 | 46 | 55-37 |
7. | Be Quick 1887 | 26 | 31 | 32-37 |
8. | sc Joure | 26 | 30 | 35-48 |
9. | Sneek Wit Zwart | 26 | 27 | 27-39 |
10. | Babberich | 26 | 27 | 37-50 |
11. | Alcides | 26 | 26 | 32-58 |
12. | Germania | 26 | 25 | 23-38 |
13. | WSV | 26 | 24 | 38-57 |
14. | De Bataven | 26 | 16 | 22-51 |
WKE is kampioen, De Bataven is gedegradeerd en WSV moet na-competitie spelen.