Uitslagen dag 7 - ochtend
Vanwege het grote programma op de Olympische Spelen zul je op FOK!sport een paar keer per dag een overzicht vinden van alle belangrijke gebeurtenissen. Hieronder vind je de uitslagen van dag 7 tot nu. Vandaag is atletiek begonnen. |
Atletiek/dames
Zevenkamp, stand na twee onderdelen (100 m horden, hoogspringen)
1. Hyleas Fountain (VS) 2.251 pnt
(12,78/1,89m)
2. Anna Bogdanova (Rus) 2.165 pnt
(13,09/1,86m)
3. Lyudmila Blonska (Oek) 2.132 pnt
(13,31/1,86m)
4. Kylie Wheeler (Aus) 2.117 pnt
5. Kelly Sotherton (GB) 2.113 pnt
14. Jolanda Keizer (Ned) 2.009 pnt
(13,90/1,83m)
26. Laurien Hoos (Ned) 1.842 pnt
(13,52/1,65m)
Badminton, heren
Dubbelspel, halve finales
Kido/Setiawan (Ino,1) - Paaske/Rasmussen (Den) 21-19, 21-17
Fu/Cai (Chi,2) - Lee/Hwang (ZKo) 22-20, 21-8
Badminton, dames
Enkelspel, kwartfinales
Xie Xinfang (Chi,1) - Lu Lan (Chi,3) 7-21, 21-10, 21-12
Zhang Ning (Chi,2) - M.Kristin Yulianti (Ino) 21-15, 21-15
Dubbelspel, halve finales
Lee/Lee (ZKo,4) - Maeda/Suetsuna (Jap) 22-20, 21-15
Du/Yu (Chi,2) - Zhang/Wei (Chi,3) 21-19, 21-12
Basketbal, dames
Groep A
Letland - Australië 73-96
Groep B
Tsjechië - Nieuw-Zeeland 90-59
Handbal, dames
Groep A
Kazachstan - China 29-26
Groep B
Brazilië - Zuid-Korea 33-32
Duitsland - Zweden 26-27
Handboogsport, dames
Recurve teams
1. Zhang Juan, Chi 110
2. Park Sung-H,ZKo 109 *
3. Yun Ok-Hee,ZKo 109 *
* Park Sung-hyun en Yun Ok-hee wonnen met
Zuid-Korea de landenwedstrijd
Hockey, heren
Groep A
Spanje - China 2-1
Groep B
Nederland - Canada 4-2
Honkbal
China - Taiwan 8-7
Verenigde Staten - Cuba 4-5
Judo, heren
Klasse boven 100 kg
Eerste ronde
Tamerlan Tmenov (Rus) - Dennis van der Geest Ned) waza-ari
Judo, dames
Klasse boven 78 kg
Tweede ronde
Tserenkhand Dorjgotov (Mon) - Carola Uilenhoed (Ned) yuko
Kanovaren, heren
C2
1. Hochschörner/Hochsch.(Slw) 2/190,82
2. Violf/Stepanek (Tsj) 0/192,89
3. Koenetsov/Larionov (Rus) 4/197,37
Kanovaren, dames
Slalom, halve finale
K1 dames,halve finale:
1. Emilie Fer (Fra) * 2/ 98,50
2. Elena Kaliska (Slw) * 2/ 99,13
3. Stepanka Hilgertova,Tsj * 4/101,78
4. Jacqueline Lawrence,Aus * 4/103,40
5. Maria Chr.Giai Pron,Ita * 2/104,52
6. Yuriko Takeshita (Jap) * 107,86
7. Li Jingjing (Chi) * 2/109,79
8. Violetta Oblinger-P.,Oos * 2/110,65
9. Heather Corrie (VS) * 2/114,51
10. Agnieszka Stanuch (Pol) * 2/116,46
11. Ariane Herde (Ned) 2/117,60
* beste 10 naar finale vandaag, Ariane Herde toch door na afzegging
Roeien, heren
Lichte-vier-zonder, halve finales
3. Drewes/Godschalk/v.d.Linden/Snijders
naar finale (zondag)
Roeien, dames
Lichte dubbeltwee, halve finales
1. Van Eupen/Van der Kolk
naar finale (zondag)
Schermen, heren
Degen, landenwedstrijd
Polen - China 45-44
Frankrijk - Italië 45-39
Schietsport, heren
50 m KKG liggend
1. Artoer Ajvazian (Oek) 702,7 pnt
2. Matthew Emmons (VS) 701,7 "
3. Warren Potent (Aus) 700,5 "
Softbal
Gestaakt wegens regen, vervolg vrijdag, tussenstand:
Canada - Verenigde Staten 1-0
China - Canada 0-1
Verenigde Staten - Japan 7-0
Tennis, heren
Enkelspel kwartfinales
Fernando Gonzalez (Chl,12) - Paul-Henri Mathieu (Fra) 6-4, 6-4
Novak Djokovic (Ser,3) - Gaël Monfils (Fra) 4-6, 6-1, 6-4
Rafael Nadal (Spa,2) - Jurgen Melzer (Oos) 6-0, 6-4
Dubbelspel kwartfinale
Bryan/Bryan (VS,1) - Guccione/Hewitt (Aus) 6-4, 6-3
Clément/Llodra (Fra) - Andrejev/Davydenko (Rus,8) 6-2, 6-7, 6-4
Aspelin/Johansson (Zwe) - Frystenrberg/Matkowski (Pol) 7-6, 6-4
Tennis, dames
Dubbelspel achtste finale
Koeznetsova/Safina (Rus,1) - Mirza/Rao (Ind) 6-4, 6-4
Yan/Zheng (Chi,8) - Gagliardi/Schnyder (Zwi) 6-3, 7-6
Davenport/Huber (VS,5) - Azarenka/Poetsjoek (Oek) 6-4, 4-6, 6-3
Pennetta/Schiavone (Ita) - Chan/Chuang (Tai,3) 7-6, 1-6, 8-6
Turnen, dames
Meerkamp
1. Nastia Liukin (VS) 63,325
2. Shawn Johnson (VS) 62,725
3. Yang Yilin (Chi) 62,650
Volleybal, dames
Groep A
Venezuela - Polen 0-3 (12-25, 12-25, 20-25)
Groep B
Algerije - Rusland 0-3 (11-25, 19-25, 10-25)
Brazilië - Kazachstan 3-0 (25-13, 25-6, 27-25)
Beachvolleybal, dames
Achtste finales
Tian Jia/Wang (Chi,1) - Haakedal/Toerlen (Noo,11) 21-13, 21-15 Branagh/Youngs (VS,5) - Fernandez/Peraza (Cub,14) 21-15, 21-13
Barnett/Cook (Aus,10) - Koutroumanidou/Tsiartsiani (Gri,16) 22-20, 19-21, 15-12
Walsh/May-Treanor (VS,2) - v.Breedam/Mouha (Bel,13) 24-22, 21-10
Waterpolo, dames
Groep A
Rusland - Verenigde Staten 7-12 (0-5, 3-2, 2-4, 2-1)
Groep B
Nederland - Australië 9-10 (1-2, 2-2, 1-2, 5-4) Hongarije - Griekenland 10-4 (1-1, 3-1, 3-0, 3-2)
Eindstand groep B
plaats | land | gespeeld | punten |
1 | Hongarije * | 3 | 5 |
2 | Australië + | 3 | 5 |
3 | Nederland + | 3 | 2 |
4 | Griekenland | 3 | 0 |
* naar halve finales
+ naar kwartfinales
Zeilen
Alle wedstrijden afgelast, wegens gebrek aan wind
Finn
Eindstand voor medaillerace
1. Ben Ainslie (GB) 21 pnt
2. Zach Railey (VS) 33 "
3. Daniel Bigmark (Zwe) 44 "
4. Guillaume Florent (Fra) 50 "
5. Christopher Cook (Can) 51 "
14. Pieter-Jan Postma (Ned) 93 "
Beste tien naar medaillerace
Laser
Nog niet gevaren
RS: X, heren
Nog niet gevaren
470, heren
Stand na 7 van 10 races, na aftrek
1. Wilmot/Page (Aus) 22 pnt
2. Charbonnier/Bausset (Fra) 27 "
3. Marinho/Nuñes (Por) 43 "
4. Rogers/Glanfield (GB) 44 "
5. Zandona/Trani (Ita) 49 "
6. Coster/Coster )Ned) 50 "
Beste tien naar medaillerace
49-er
Races vrijdag werden afgelast
Stand na 9 van 15 races, na aftrek
1. Outteridge/Austin (Aus) 29 pnt
2. Warrer/Ibsen (Den) 30 "
3. Sibello/Sibello (Ita) 40 "
4. Peckolt/Peckolt (Dui) 46 "
Beste tien naar medaillerace
Laser Radial, dames
Nog niet gevaren
RS dames
Nog niet gevaren
470, dames
Stand na 7 van 10 races, na aftrek
1. Rechichi/Parkinson (Aus) 15 pnt
2. De Koning/Berkhout (Ned) 22 "
3. Kornecki/Bouskila (Isr) 35 "
4. Conti/Micol (Ita) 37 "
5. Vogl/Flatscher (Oos) 38 "
6. Via Dufresne/Tutzo (Spa) 40 "
Beste tien naar medaillerace
De Koning/Berkhout (Ned) al zeker van zilver
Yngling, dames
Eindstand voor medaillerace:
1. Groot-Brittannië 22 pnt
2. Mulder/Bes/Witteveen (Ned) 23 "
3. Griekenland 42 "
4. Verenigde Staten 43 "
5. Frankrijk 46 "
Beste tien naar medaillerace
Zwemmen, heren
200 meter rugslag
1. Ryan Lochte (VS) WR 1.53,94
2. Aaron Peirsol (VS) 1.54,33
3. Arkady Vjatsjanin (Rus) 1.54,93
200 meter wisselslag
1. Michael Phelps (VS) WR 1.54,23
2. László Cseh (Hon) 1.56,52
3. Ryan Lochte (VS) 1.56,53
Zwemmen, dames
200 meter schoolslag
1. Rebecca Soni (VS) WR 2.20,22
2. Leisel Jones (Aus) 2.22,05
3. Sara Nordenstam (Noo) 2.23,02
100 meter vrije slag
1. Britta Steffen (Dui) OR 53,12
2. Libby Trickett (Aus) 53,16
3. Natalie Coughlin (VS) 53,39
6. Marleen Veldhuis (Ned), Zhu Yingwen (Chi) 54,21