Voetbal: Uitslagen UEFA-Cup (29/11)
Uitslagen Groep A
FC Zenit - 1. FC Nürnberg 2-2
25' Charisteas 0-1
76' Pogrebnyak 1-1
79' A. Ionov 2-1
84' Benko 2-2
AZ - AE Larissa 1-0
77' Dembélé 1-0
84' Kotsios (Larissa)
Stand Groep A
# | Club | Gespeeld | Punten | Doelsaldo |
1 | Everton | 2 | 6 | 5-1 |
2 | FC Zenit | 3 | 5 | 6-5 |
3 | AZ | 2 | 4 | 2-1 |
4 | 1. FC Nürnberg | 2 | 1 | 2-4 |
5 | AE Larissa | 3 | 0 | 3-7 |
Uitslagen Groep B
Lokomotiv Moskou - FC Kopenhagen 0-1
62' Nordstrand (strafschop)
88' Spahic (Lokomotiv Moskou)
Atlético Madrid - Aberdeen 2-0
45'+1 Forlán 1-0 (strafschop)
61' Langfield 2-0 (eigen doelpunt)
Stand Groep B
# | Club | Gespeeld | Punten | Doelsaldo |
1 | Panathinaikos * | 2 | 6 | 4-0 |
2 | Atlético Madrid | 2 | 4 | 5-3 |
3 | FC Kopenhagen | 2 | 3 | 1-1 |
4 | Lokomotiv Moskou | 3 | 2 | 4-5 |
5 | Aberdeen | 3 | 1 | 1-6 |
Uitslagen Groep C
IF Elsborg - Mlada Boleslav 1-3
31' M. Svensson 1-0
67' Táborsk 1-1
79' A. Mendy 1-2
90'+5 Vorisek 1-3
AEK Athene - Fiorentina 1-1
29' Osvaldo 0-1
34' Balzaretti 1-1 (eigen doelpunt)
Stand Groep C
# | Club | Gespeeld | Punten | Doelsaldo |
1 | Fiorentina | 3 | 5 | 8-3 |
2 | Villareal | 2 | 4 | 3-2 |
3 | Mlada Boleslav | 2 | 3 | 4-3 |
4 | AEK Athene | 2 | 2 | 2-2 |
5 | IF Elfsborg | 3 | 1 | 3-10 |
Uitslagen Groep D
Hamburger SV - Stade Rennes 3-0
30' V.d. Vaart 1-0
83' Choupo-Moting 2-0
90' Zidan 3-0 (strafschop)
SK Brann - Dinamo Zagreb 2-1
45' Schildenfeld (Dinamo Zagreb)
45' O. Bjarnason 1-0 (strafschop)
48' Vukojevic 1-1
72' Bakke 2-1
Stand Groep D
# | Club | Gespeeld | Punten | Doelsaldo |
1 | Hamburger SV | 2 | 6 | 4-0 |
2 | FC Basel | 2 | 4 | 1-0 |
3 | SK Brann | 3 | 4 | 3-3 |
4 | Dinamo Zagreb | 2 | 1 | 1-2 |
5 | Stade Rennes | 3 | 1 | 1-5 |
Uitslagen Groep E
Sparta Praag - Spartak Moskou 0-0
FC Zürich - Toulouse FC 2-0
42' Tihinen 1-0
68' De Araujo 2-0 (strafschop)
Stand Groep E
# | Club | Gespeeld | Punten | Doelsaldo |
1 | FC Zürich | 2 | 6 | 4-1 |
2 | Spartak Moskou | 2 | 4 | 2-1 |
3 | Sparta Praag | 3 | 4 | 4-4 |
4 | Bayer Leverkusen | 2 | 3 | 2-2 |
5 | Toulouse FC | 3 | 0 | 2-6 |
Uitslagen Groep F
Bolton Wanderers - Aris Saloniki 1-1
44' Calvo 0-1
90'+3 Giannakopoulos 1-1
Sporting Braga - Bayern München 1-1
47' Klose 0-1
66' Linz 1-1
Stand Groep F
# | Club | Gespeeld | Punten | Doelsaldo |
1 | Bayern München | 3 | 5 | 6-5 |
2 | Aris Saloniki | 2 | 4 | 4-1 |
3 | Bolton Wanderers | 3 | 3 | 4-4 |
4 | Sporting Braga | 2 | 2 | 2-2 |
5 | Rode Ster Belgrado | 2 | 0 | 2-6 |
Uitslagen Groep G
Tottenham Hotspur - Aalborg BK 3-2
2' Enevoldsen 0-1
37' Risgård 0-2
46' Berbatov 1-2
51' Malbranque 2-2
66' D. Bent 3-2
Getafe CF - Hapoel Tel Aviv 1-2
5' Badier 0-1
31' Dago 0-2
90'+1 Pablo 1-2 (strafschop)
Stand Groep G
# | Club | Gespeeld | Punten | Doelsaldo |
1 | Tottenham Hotspur | 3 | 6 | 6-4 |
2 | RSC Anderlecht | 2 | 4 | 3-1 |
3 | Getafe | 2 | 3 | 3-3 |
4 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 3 | 2-5 |
5 | Aalborg BK | 2 | 1 | 3-4 |
Uitslagen Groep H
Panionios - Galatasaray 0-3
50' Calik 0-1
63' Song 0-2 (strafschop)
64' Makos (Panionios)
83' Sükür 0-3
Helsingborgs IF - Austria Wien 3-0
48' Skúlason 1-0
66' Omotoyossi 2-0
70' Omotoyossi 3-0
Stand Groep H
# | Club | Gespeeld | Punten | Doelsaldo |
1 | Helsingborgs IF | 3 | 7 | 7-3 |
2 | Girondes Bordeaux | 2 | 6 | 4-2 |
3 | Galatasaray | 3 | 3 | 6-5 |
4 | Panionios | 2 | 1 | 1-4 |
5 | Autstria Wien | 2 | 0 | 1-5 |
Voor meer voetbalnieuws kijk je op de FOK!voetbalmanager