[WK Kwalificatie] Uitslagen UEFA 06/09/2013
Naast Estland - Nederland werden er nog meer kwalificatieduels gespeeld in Europa. Hierbij de wedstrijden, doelpuntenmakers, standen en eventueel andere bijzonderheden van de wedstrijden. De groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor het WK. De acht beste nummers twee spelen play-offs.
Groep A
Macedonië - Wales 2-1
21' Trickovski 1-0
39' Ramsey(pen) 1-1
80' Trickovski 2-1
Servië - Kroatië 1-1
53' Mandzukic 0-1
66' Mitrovic 1-1
75' Matic(Servië/2g)
80' Simunic(Kroatië)
Schotland - België 0-2
38' Defour 0-1
89' Mirallas 0-2
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | België | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 15 - 2 |
2 | Kroatië | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 11 - 5 |
3 | Servië | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 10 - 10 |
4 | Macedonië | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 5 - 8 |
5 | Wales | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 7 - 16 |
6 | Schotland | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 4 - 11 |
Groep B
Tsjechië - Armenië 1-2
31' Mkrtchyan 0-1
70' Rosický 1-1
90' Ghazaryan 1-2
Malta - Denemarken 1-2
2' Andreasen 0-1
38' Failla 1-1
53' Camilleri 1-2 (eigen doelpunt)
Italië - Bulgarije 1-0
38' Gilardino 1-0
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Italië | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 13 - 4 |
2 | Bulgarije | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 11 - 5 |
3 | Tsjechië | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 7 - 6 |
4 | Armenië | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 8 - 9 |
5 | Denemarken | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 8 - 10 |
6 | Malta | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 - 16 |
Groep C
Kazachstan - Faeröer 2-1
23' Benjaminsen 0-1
50' Nurdauletov 1-1
63' Finonchenko 2-1
Duitsland - Oostenrijk 3-0
33' Klose 1-0
51' Kroos 2-0
88' Müller 3-0
Ierland - Zweden 1-2
21' Keane 1-0
33' Elmander 1-1
57' Svensson 1-2
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Duitsland | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 25 - 7 |
2 | Zweden | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 13 - 8 |
3 | Oostenrijk | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 15 - 8 |
4 | Ierland | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 13 - 12 |
5 | Kazachstan | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 4 - 16 |
6 | Faeröer | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 - 22 |
Groep D
Turkije - Andorra 5-0
35' Bulut 1-0
39' Bulut 2-0
61' Yilmaz 3-0
68' Bulut 4-0
90+4' Turan 5-0
Roemenië - Hongarije 3-0
2' Marica 1-0
31' Pintilii 2-0
90' Tanase 3-0
2' Robben 0-1
18' Vassiljev 1-1
57' Vassiljev 2-1
90+3 Pirroja(Estland/2g)
90+4 Van Persie 2-2 (pen)
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Nederland | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 22 - 4 |
2 | Roemenië | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 13 - 10 |
3 | Hongarije | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 13 - 11 |
4 | Turkije | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 12 - 7 |
5 | Estland | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 5 - 11 |
6 | Andorra | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 - 22 |
Groep E
Noorwegen - Cyprus 2-0
43' Elyounoussi 1-0
66' King 2-0
Zwitserland - IJsland 4-4
3' Gudmundsson 0-1
15' Lichtsteiner 1-1
27' Schaer 2-1
30' Lichtsteiner 3-1
54' Dzemaili 4-1(pen)
56' Sigthórsson 4-2
68' Gudmundsson 4-3
90+1 Gudmundsson 4-4
Slovenië - Albanië 1-0
19' Kampl 1-0
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Zwitserland | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | 12 - 5 |
2 | Noorwegen | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 9 - 7 |
3 | Albanië | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 7 - 7 |
4 | IJsland | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 12 - 13 |
5 | Slovenië | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 9 - 10 |
6 | Cyprus | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 4 - 11 |
Groep F
Rusland - Luxemburg 4-1
1' Kokorin 1-0
35' Kokorin 2-0
60' Kerzhakov 3-0
90' Joachim 3-1
90+3' Samedov 4-1
Noord-Ierland - Portugal 2-4
20' Alves 0-1
36' McAuley 1-1
40' Postiga(Portugal)
52' Ward 2-1
60' Brunt (Noord-Ierland/2g)
68' Ronaldo 2-2
77' Ronaldo 2-3
80' Lafferty(Noord-Ierland)
83' Ronaldo 2-4
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Portugal | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 16 - 8 |
2 | Rusland | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 12 - 3 |
3 | Israël | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 15 - 8 |
4 | Noord-Ierland | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 6 - 11 |
5 | Azerbeidzjan | 7 | 0 | 4 | 3 | 4 | 3 - 9 |
6 | Luxemburg | 7 | 0 | 3 | 4 | 3 | 4 - 17 |
Groep G
Letland - Litouwen 2-1
20' Bulvitis 1-0
42' Zjuzins 2-0
44' Matulevicius 2-1
Bosnië-Herzegovina - Slowakije 0-1
77' Pecovský 0-1
Liechtenstein - Griekenland 0-1
59' Holebas (Griekenland/2g)
66' Hasler (Liechtenstein/2g)
72' Mitroglou
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Bosnië-Herzegovina | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 23 - 4 |
2 | Griekenland | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 8 - 4 |
3 | Slowakije | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 8 - 5 |
4 | Letland | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 8 - 15 |
5 | Litouwen | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 5 - 10 |
6 | Liechtenstein | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 3 - 17 |
Groep H
Oekraïne - San Marino 9-0
11' Devic 1-0
26' Seleznov 2-0
32' Edmar 3-0
46' Khacheridi 4-0
50' Konoplyanka 5-0
54' Khacheridi 6-0
63' Bezus 7-0
74' Fedetskiy 8-0
90+3' Rakitskiy 9-0
Polen - Montenegro 1-1
11' Damjanovic 0-1
16' Lewandowski 1-1
Engeland - Moldavië 4-0
12' Gerrard 1-0
27' Lambert 2-0
45+1' Welbeck 3-0
50' Welbeck 4-0
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Engeland | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | 25 - 3 |
2 | Montenegro | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 15 - 8 |
3 | Oekraïne | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 19 - 4 |
4 | Polen | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 13 - 8 |
5 | Moldavië | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 4 - 15 |
6 | San Marino | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 - 38 |
Groep I
Georgië - Frankrijk 0-0
Finland - Spanje 0-2
19' Alba 0-1
86' Negredo 0-2
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Spanje | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 10 - 2 |
2 | Frankrijk | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 - 4 |
3 | Finland | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 4 - 6 |
4 | Georgië | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 3 - 7 |
5 | Wit-Rusland | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 - 10 |