Uitslagen Jupiler League speelronde 37
| Dit weekend werd in de Jupiler League de voorlaatste speelronde afgewerkt. FC Volendam en RKC Waalwijk wisten beide te winnen, waardoor de beslissing pas in de laatste speelronde zal vallen. Hieronder een overzicht van de Jupiler League. |
Alle uitslagen van dit weekend:
FC Omniworld | Go Ahead Eagles | 0-4 |
Haarlem | MVV | 0-0 |
FC Eindhoven | AGOVV | 4-1 |
BV Veendam | RKC Waalwijk | 0-1 |
Cambuur Leeuwarden | Helmond Sport | 5-1 |
FC Volendam | FC Dordrecht | 2-0 |
FC Zwolle | FC Emmen | 1-1 |
FC Den Bosch | Stormvogels Telstar | 3-0 |
Fortuna Sittard | ADO Den Haag | 2-2 |
RBC Roosendaal | TOP Oss | 0-1 |
De stand:
1 | FC Volendam | 37 | 21 | 11 | 5 | 74 | 89-46 |
2 | RKC Waalwijk | 37 | 21 | 11 | 5 | 74 | 82-43 |
3 | FC Den Bosch | 37 | 21 | 7 | 9 | 70 | 61-36 |
4 | FC Zwolle | 37 | 17 | 13 | 7 | 64 | 68-42 |
5 | MVV | 37 | 16 | 11 | 10 | 59 | 64-48 |
6 | ADO Den Haag | 37 | 16 | 10 | 11 | 58 | 58-49 |
7 | Helmond Sport | 37 | 17 | 7 | 13 | 58 | 53-50 |
8 | TOP Oss | 37 | 14 | 10 | 13 | 52 | 55-60 |
9 | Go Ahead Eagles | 37 | 16 | 2 | 19 | 50 | 57-61 |
10 | FC Emmen | 37 | 13 | 11 | 13 | 50 | 58-72 |
11 | RBC Roosendaal | 37 | 13 | 10 | 14 | 49 | 45-47 |
12 | FC Omniworld | 37 | 11 | 14 | 12 | 47 | 55-50 |
13 | FC Dordrecht | 37 | 11 | 11 | 15 | 44 | 58-52 |
14 | BV Veendam | 37 | 11 | 14 | 12 | 44 | 55-64 |
15 | Stormvogels Telstar | 37 | 13 | 4 | 20 | 43 | 39-50 |
16 | Fortuna Sittard | 37 | 10 | 10 | 17 | 40 | 47-67 |
17 | Cambuur Leeuwarden | 37 | 10 | 8 | 19 | 38 | 48-66 |
18 | AGOVV | 37 | 11 | 5 | 21 | 35 | 61-97 |
19 | FC Eindhoven | 37 | 8 | 8 | 21 | 32 | 48-80 |
20 | Haarlem | 37 | 5 | 13 | 19 | 28 | 36-57 |
Topscorers:
1 | Jack Tuyp | FC Volendam | 25 |
2 | Gunter Thiebaut | MVV | 22 |
3 | Koen van der Biezen | FC Den Bosch | 18 |
4 | Fabio Caracciolo | FC Eindhoven | 17 |
Programma laatste speelronde:
18/04 | FC Emmen | BV Veendam |
18/04 | TOP Oss | FC Eindhoven |
18/04 | Stormvogels Telstar | RBC Roosendaal |
18/04 | FC Dordrecht | FC Den Bosch |
18/04 | Helmond Sport | FC Zwolle |
18/04 | RKC Waalwijk | Fortuna Sittard |
18/04 | MVV | Cambuur Leeuwarden |
18/04 | Go Ahead Eagles | Haarlem |
18/04 | AGOVV | FC Omniworld |
18/04 | ADO Den Haag | FC Volendam |