Uitslagen Europa League (20/09/2012)
Vanavond stonden de eerste duels in de groepsfase van de Europa League op het programma. Namens Nederland kwamen PSV en FC Twente in actie. PSV moest met 2-0 haar meerdere erkennen in Dnipro Dnipropetrovsk, terwijl Twente ...
Groep A
Udinese (Ita) - Anzhi Makhachkala (Rus) 1-1
45' Traoré 0-1
90+1' Di Natale 1-1
Young Boys (Zwi) - Liverpool (Eng) 3-5
4' Ojala (e.d.) 0-1
38' Nuzzolo 1-1
40' Wisdom 1-2
53' Ojala 2-2
63' Zarate 3-2
67' Coates 3-3
76' Shelvey 3-4
88' Shelvey 3-5
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Liverpool (Eng) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5-3 |
2 | Anzhi Makhachkala (Rus) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
3 | Udinese (Ita) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
4 | Young Boys (Zwi) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3-5 |
Programma 4 oktober
Anzhi Makhachkala (Rus) - Young Boys (Zwi)
Liverpool (Eng) - Udinese (Ita)
Groep B
Viktoria Plzen (Tsj) - Académica de Coimbra (Por) 3-1
19' Wilson Eduardo 0-1
47' Horváth 1-1
58' Duris 2-1
80' Rajtoral 3-1
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Atlético Madrid (Spa) 0-3
37' C. Rodríguez 0-1
40' Diego Costa 0-2
63' García 0-3
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Atlético Madrid (Spa) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3-0 |
2 | Viktoria Plzen (Tsj) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3-1 |
3 | Académica de Coimbra (Por) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-3 |
4 | Hapoel Tel-Aviv (Isr) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-3 |
Programma 4 oktober
Atlético Madrid (Spa) - Viktoria Plzen (Tsj)
Académica de Coimbra (Por) - Hapoel Tel-Aviv (Isr)
Groep C
Fenerbahçe (Tur) - Olympique Marseille (Fra) 2-2
28' Erkin 1-0
57' Alex 2-0
83' Valbuena 2-1
90+4' A. Ayew 2-2
AEL Limassol (Cyp) - Borussia Mönchengladbach (Dui) 0-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Fenerbahçe (Tur) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
2 | Olympique Marseille (Fra) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
3 | AEL Limassol (Cyp) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | Borussia Mönchengladbach (Dui) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
Programma 4 oktober
Olympique Marseille (Fra) - AEL Limassol (Cyp)
Borussia Mönchengladbach (Dui) - Fenerbahçe (Tur)
Groep D
Girondins Bordeaux (Fra) - Club Brugge (Bel) 4-0
13' Sané 1-0
27' Gouffran 2-0
47' Engels (e.d.) 3-0
56' Jussiê 4-0
CS Marítimo (Por) - Newcastle United (Eng) 0-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Girondins Bordeaux (Fra) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4-0 |
2 | CS Marítimo (Por) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
3 | Newcastle United (Eng) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | Club Brugge (Bel) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-4 |
Programma 4 oktober
Club Brugge (Bel) - CS Marítimo (Por)
Newcastle United (Eng) - Girondins Bordeaux (Fra)
Groep E
VfB Stuttgart (Dui) - Steaua Boekarest (Roe) 2-2
5' Ibisevic 1-0
6' Chipciu 1-1
80' Rupescu (Pen) 1-2
85' Niedermeier 2-2
FC Kopenhagen (Den) - Molde FK (Noo) 2-1
20' Claudemir 1-0
45+1' Diouf 1-1
74' Cornelius 2-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | FC Kopenhagen (Den) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-1 |
2 | Steaua Boekarest (Roe) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
3 | VfB Stuttgart (Dui) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
4 | Molde FK (Noo) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-2 |
Programma 4 oktober
Steaua Boekarest (Roe) - FC Kopenhagen (Den)
Molde FK (Noo) - VfB Stuttgart (Dui)
Groep F
SCC Napoli (Ita) - AIK Fotboll (Zwe) 4-0
6' Vargas 1-0
46' Vargas 2-0
68' Vargas 3-0
74' Hamsik (Napoli)
90' Dzemaili 4-0
FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) - PSV (NED) 2-0
50' Matheus 1-0
58' Hutchinson (e.d.) 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | SCC Napoli (Ita) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4-0 |
2 | Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-0 |
3 | PSV (NED) 2-0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-2 |
4 | AIK Fotboll (Zwe) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-4 |
Programma 4 oktober
PSV (NED) - SCC Napoli (Ita)
AIK Fotboll (Zwe) - FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek)
Groep G
Sporting Portugal (Por) - FC Basel (Zwi) 0-0
50' Xandão (Sporting)
Racing Genk (Bel) - Videoton FC (Hon) 3-0
22' Vossen 1-0
78' Buffel 2-0
90+2' De Ceulaer 3-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Racing Genk (Bel) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3-0 |
2 | FC Basel (Zwi) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
3 | Sporting Portugal (Por) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | Videoton FC (Hon) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-3 |
Programma 4 oktober
FC Basel (Zwi) - Racing Genk (Bel)
Videoton FC (Hon) - Sporting Portugal (Por)
Groep H
Internazionale (Ita) - Rubin Kazan (Rus) 2-2
17' Ryazantsev 0-1
39' Livaja 1-1
84' Rondón 1-2
90+2' Nagatomo 2-2
Partizan Belgrado (Ser) - Neftchi Baku PFC (Aze) 0-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Internazionale (Ita) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
2 | Rubin Kazan (Rus) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
3 | Neftchi Baku PFC (Aze) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | Partizan Belgrado (Ser) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
Programma 4 oktober
Neftchi Baku PFC (Aze) - Internazionale (Ita)
Rubin Kazan (Rus) - Partizan Belgrado (Ser)
Groep I
Athletic Club de Bilbao (Spa) - Hapoel Kiryat Shmona FC (Isr) 1-1
14' Ruchet 0-1
40' Susaeta 1-1
Olympique Lyon (Fra) - Sparta Praag (Tsj) 2-1
59' Gomis 1-0
62' López 2-0
77' Krejci 2-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Olympique Lyon (Fra) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-1 |
2 | Athletic Club de Bilbao (Spa) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
3 | Hapoel Kiryat Shmona (Isr) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-1 |
4 | Sparta Praag (Tsj) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-2 |
Programma 4 oktober
Sparta Praag (Tsj) - Athletic Club de Bilbao (Spa)
Hapoel Kiryat Shmona FC (Isr) - Olympique Lyon (Fra)
Groep J
Tottenham Hotspur (Eng) - Lazio Roma (Ita) 0-0
Maribor (Slo) - Panathinaikos (Gri) 3-0
25' Beric 1-0
62' Ibraimi 2-0
88' Tavares (Pen) 3-0
90+3' Spyropoulos (2xGeel) (Panathinakos)
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Maribor (Slo) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3-0 |
2 | Lazio Roma (Ita) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
3 | Tottenham Hotspur (Eng) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | Panathinaikos (Gri) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-3 |
Programma 4 oktober
Lazio Roma (Ita) - Maribor (Slo)
Panathinaikos (Gri) - Tottenham Hotspur (Eng)
Groep K
Rapid Wien (Oos) - Rosenborg (Noo) 1-2
18' Elyounoussi 0-1
60' Dorsin 0-2
66' Katzer 1-2
Bayer Leverkusen (Dui) - Metalist Kharkiv (Oek) 0-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Rosenborg (Noo) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2-1 |
2 | Bayer Leverkusen (Dui) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
3 | Metalist Kharkiv (Oek) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-0 |
4 | Rapid Wien (Oos) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-2 |
Programma 4 oktober
Metalist Kharkiv (Oek) - Rapid Wien (Oos)
Rosenborg (Noo) - Bayer Leverkusen (Dui)
Groep L
FC Twente (NED) - Hannover 96 (Dui) 2-2
7' Janssen 1-0
54' Chadli 2-0
67' Sobiech 2-1
73' Wisgerhog (e.d.) 2-2
Levante (Spa) - Helsingborgs IF (Zwe) 1-0
40' Juanfrán 1-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Levante (Spa) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1-0 |
2 | FC Twente (NED) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
3 | Hannover 96 (Dui) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
4 | Helsingborgs IF (Zwe) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0-1 |
Programma 4 oktober
Helsingborgs IF (Zwe) - FC Twente (NED)
Hannover 96 (Dui) - Levante (Spa)