Uitslagen dag 10 - ochtend en middag
Vanwege het grote programma op de Olympische Spelen zul je op FOK!sport een paar keer per dag een overzicht vinden van alle belangrijke gebeurtenissen. Hieronder vind je de uitslagen van de finales van dag 10 tot nu. |
Basketbal, mannen
Groep A
Iran - Kroatie 57-91
Australie - Litouwen 106-57
Handbal, mannen
Groep A
Spanje - Brazilie 36-35
Kroatie - China 33-22
Groep B
IJsland - Eypte 32-32
Rusland - Zuid-Korea 29-22
Hockey, vrouwen
Groep A
Zuid-Korea - Zuid-Afrika 5-2
Groep B
Duitsland - Japan 1-0
Honkbal
Canada - Japan 0-1
Taiwan - Zuid-Korea 8-9
Softbal
Nederland - Taiwan 4-2
Tafeltennis, mannen
Duel om brons, landenwedstrijd
Oostenrijk - Zuid-Korea 1-3
Triatlon, vrouwen
1. Emma Snowsill (Aus) 1.58.27
2. Vanessa Fernandes (Por) + 1.06
3. Emma Moffatt (Aus) + 1.28
4. Laura Bennett (VS) + 1.53
5. Juri Ide (Jap) + 1.56
6. Nicola Spirig (Zwi) + 2.02
7. Daniela Ryf (Zwi) + 2.12
45.Lisa Mensink + 11.51
Volleybal, mannen
Groep A
Bulgarije - Venezuela 3-1 (23-25 25-19 25-16 25-22)
Groep B
Duitsland - Brazilie 0-3 (22-25 21-25 23-25)
Polen - Rusland 3-2 (17-25 26-24 24-26 25-23 15-12)
Egypte - Servie 0-3 (16-25 13-25 17-25)
Waterpolo, mannen
Groep A
Hongarije - Canada 12-3 (3-1 3-0 1-2 5-0)
Montenegro - Australie 5-5 (2-1 1-2 0-1 2-1)
Spanje - Griekenland 10-6 (2-0 3-0 3-5 2-1)
Groep B
Servie - Italie 12-13 (3-3 2-3 3-5 4-2)
Verenigde Staten - Duitsland 8-7 (3-2 2-1 2-2 1-2)
China - Kroatie 4-16 (0-4 0-3 1-1 3-8)
Beachvolleybal, mannen
Kwartfinales
Rogers/Dalhausser (VS) - Klemperer/Koreng (Dui) 21-13,25-23
Geor/Gia (Geo) - Nummerdor/Schuil 21-19,21-19
Baanwielrennen, vrouwen
Puntenkoers
1.Marianne Vos 30 pnt
2. Yoanka Gonzalez (Cub) 18
3. Leire Olaberria (Spa) 13
4. Maria Lisa Calle (Col) 13
5. Lesja Kalitovska (Oek) 10
6. Katherine Bates (Aus) 10
7. Pascale Jeuland (Fra) 8
8. Olga Sljoesareva (Rus) 8
Zeilen, mannen
Laser
Stand voor medaillerace:
1. Paul Goodison (GB) 45 pnt
2. Rasmus Mygren (Zwe) 63
3. Gustavo Lima (Por) 65
4. Vasilij Zbogar (Slo) 67
5. Diego Romero (Ita) 69
34.Rutger van Schaardenburg 216
Toptien in medaillerace
RS
Stand na 9 van 10 races,na aftrek:
1. Tom Ashley (NZl) 38 pnt
2. Nick Dempsey (GB) 41
3. Julien Bontemps (Fra) 42
4. Shahar Zubari (Isr) 51
12. Casper Bouman 91
470
Eindstand:
1. Wilmot/Page (Aus) 44 pnt
2. Rogers/Glanfield (GB) 75
3. Charbonnier/Bausset (Fra) 78
4. Coster/Coster 78
5. Barreiros/Sarmiento (Spa) 87
6. Zandona/Trani (Ita) 91
Tornado
Stand na 7 van de 10 races:
1. Echavarri/Paz (Spa) 20 pnt
2. Bundock/Ashby (Aus) 20
3. Paschalidis/Trigonis (Gri) 32
4. Lange/Espinola (Arg) 33
7. Booth/Nieuwenhuis 34
Star
Stand na 7 van 10 races,na aftrek:
1. Loof/Ekström (Zwe) 23 pnt
2. Percy/Simpson (GB) 26
3. Rohart/Rambeau (Fra) 32
4. Kusznierewicz/Zycki (Pol) 33
5. Pickel/Borkowski (Dui) 36
Zeilen, vrouwen
Laser radial
Stand voor medaillerace:
1. Anna Tunnicliffe (VS) 33 pnt
2. Gintare Volungeviciute,Lit 40
3. Xu Lijia (Chi) 44
4. Sarah Blanck (Aus) 54
5. Sarah Steyaert (Fra) 61
6. Evi van Acker (Bel) 71
RS
Stand na 9 van 10 races,na aftrek:
1. Alessandra Sensini (Ita) 30 pnt
2. Yin Jian (Chi) 32
3. Marina Alabau (Spa) 37
4. Bryony Shaw (GB) 39
5. Jessica Crisp (Aus) 41
470
Eindstand:
1. Rechichi/Parkinson (Aus) 43 pnt
2. De Koning/Berkhout 53
3. Oliveira/Swan (Bra) 60
4. Kornecki/Bouskila (Isr) 66
5. Conti/Micol (Ita) 75
6. Bassadone/Clark (GB) 82
7. Smidova/Mrzilkova (Tsj) 83
8. Vogl/Flatscher (Oos) 84