Uitslagen UEFA Cup (03/11/2005)
Vanavond vond de tweede speeldag in de groepsfase van de UEFA Cup plaats. Hieronder vind je de uitslagen. |
Poule A:
Hamburger SV – Viking FK 2-0
21. Van der Vaart 1-0, 66. Lauth 2-0
Slavia Praag – CSKA Sofia 4-2
5. Fort 1-0, 10. Gargorov 1-1, 36. Vlcek 2-1, 56. Pitak 3-1, 58. Sakaliev 3-2, 75. Fort 4-2
Stand:
Positie | Club | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1 | Hamburger SV | 2 | 6 | 3-0 |
2 | Slavia Praag | 1 | 3 | 4-2 |
3 | Viking FK | 2 | 3 | 1-2 |
4 | AS Monaco | 1 | 0 | 0-1 |
5 | CSKA Sofia | 2 | 0 | 2-5 |
Poule B:
Brøndby – Maccabi Petach-Tikva 2-0
67. Lantz 1-0, 83. Absolonsen 2-0
Palermo – Lokomotiv Moskou 0-0
Stand:
Positie | Club | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1 | Palermo | 2 | 4 | 2-1 |
2 | Brøndby | 1 | 3 | 2-0 |
3 | Espanyol | 1 | 3 | 1-0 |
4 | Lokomotiv Moskou | 2 | 1 | 0-1 |
5 | Maccabi Petach-Tikva | 2 | 0 | 1-4 |
Poule C:
RC Lens – Halmstads BK 5-0
16. Cousin 1-0, 23. Cousin 2-0, 47. Cousin 3-0, 73. Jemaa 4-0, 90. Lachor 5-0
Sampdoria – Steaua Boekarest 0-0
Stand:
Positie | Club | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1 | Steaua Boekarest | 2 | 4 | 4-0 |
2 | RC Lens | 2 | 3 | 5-4 |
3 | Hertha BSC | 1 | 3 | 1-0 |
4 | Sampdoria | 1 | 1 | 0-0 |
5 | Halmstads BK | 2 | 0 | 0-5 |
Poule D:
Middlesbrough – Dnjepr Dnjepropetrovsk 3-0
36. Yakubu 1-0, 50. Viduka 2-0, 56. Viduka 3-0
Litex Lovech – Grasshoppers 2-1
13. Novakovic 1-0, 81. Sandrinho 2-0, 90. Dos Santos 2-1
Stand:
Positie | Club | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1 | Middlesbrough | 2 | 6 | 4-0 |
2 | AZ | 1 | 3 | 2-1 |
3 | Litex | 1 | 3 | 2-1 |
4 | Grasshoppers | 2 | 0 | 1-3 |
5 | Dnjepr D'trovsk | 2 | 0 | 1-5 |
Poule E:
Rode Ster Belgrado – FC Basel 1-2
25. Purovic 1-0, 30. Delgado (pen) 1-1, 88. Rossi 1-2
RC Strasbourg – Tromsø 2-0
38. Pagis 1-0, 66. Arrache 2-0
Stand:
Positie | Club | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1 | RC Strasbourg | 2 | 6 | 4-0 |
2 | AS Roma | 1 | 3 | 2-1 |
3 | FC Basel | 2 | 3 | 2-3 |
4 | Rode Ster Belgrado | 1 | 0 | 1-2 |
5 | Tromsø | 2 | 0 | 1-4 |
Poule F:
Levski Sofia – Dinamo Boekarest 1-0
90. Angelov 1-0
SC Heerenveen – CSKA Moskou 0-0
Stand:
Positie | Club | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1 | Olympique Marseille | 1 | 3 | 2-1 |
2 | Levski Sofia | 1 | 3 | 1-0 |
3 | SC Heerenveen | 2 | 2 | 0-0 |
4 | CSKA Moskou | 2 | 1 | 1-2 |
5 | Dinamo Boekarest | 2 | 1 | 0-1 |
Poule G:
Rapid Boekarest – Stade Rennes 2-0
42. Niculae 1-0, 68. Buga 2-0
VfB Stuttgart – Shakhtar Donetsk 0-2
31. Fernandinho 0-1, 88. Marica 0-2
Stand:
Positie | Club | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1 | Shakhtar Donetsk | 2 | 6 | 3-0 |
2 | Rapid Boekarest | 1 | 3 | 2-0 |
3 | VfB Stuttgart | 2 | 3 | 2-2 |
4 | PAOK Saloniki | 1 | 0 | 0-1 |
5 | Stade Rennes | 2 | 0 | 0-4 |
Poule H:
Bolton Wanderers – Zenit St. Petersburg 1-0
24. Nolan 1-0
Sevilla – Besiktas 3-0
64. Saviola 1-0, 65. Kanouté 2-0, 89. Kanouté 3-0
Stand:
Positie | Club | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1 | Bolton Wanderers | 2 | 4 | 2-1 |
2 | Sevilla | 1 | 3 | 3-0 |
3 | Zenit St. Petersburg | 2 | 3 | 2-2 |
4 | Besiktas | 2 | 1 | 1-4 |
5 | Vitória Guimarães | 1 | 0 | 1-2 |
Nummers één tot en met drie plaatsen zich voor de 3e ronde, die medio februari wordt afgewerkt. Aan die deelnemers worden tevens de acht nummers drie uit de Champions League poules toegevoegd.
Programma 24-11-2005:
Poule | Thuis | Uit | Tijd |
A | Viking FK | Slavia Praag | 18:00 |
A | AS Monaco | Hamburger SV | 21:00 |
B | Lokomotiv Moskou | Brøndby | 19:00 |
B | Espanyol | Palermo | 21:15 |
C | Hertha BSC | RC Lens | 19:00 |
C | Halmstads BK | Sampdoria | 19:00 |
D | AZ | Middlesbrough | 18:30 |
D | Dnjepr Dnjepropetrovsk | Litex Lovech | 20:45 |
E | Tromsø | Rode Ster Belgrado | 17:00 |
E | AS Roma | RC Strasbourg | 21:00 |
F | CSKA Moksou | Levski Sofia | 18:30 |
F | Olympique Marseille | SC Heerenveen | 20:45 |
G | PAOK Saloniki | VfB Stuttgart | 18:00 |
G | Shakhtar Donetsk | Rapid Boekarest | 19:30 |
H | Vitoria Guimaraes | Bolton Wanderers | 21:30 |
H | Zenit St. Petersburg | Sevilla | 20:30 |