Uitslagen dag 15 - ochtend en middag
Vanwege het grote programma op de Olympische Spelen zul je op FOK!sport een paar keer per dag een overzicht vinden van alle belangrijke gebeurtenissen. Hieronder vind je de uitslagen van de finales van dag 15 tot nu. |
Handbal, vrouwen
Finale
Noorwegen - Rusland 34-27
Duel om brons
Zuid-Korea - Hongarije 33-28
Honkbal
Strijd om brons
Verenigde Staten - Japan 8-4
Kanovaren, mannen
K1,500 meter
1. Ken Wallace (Aus) 1.37,252
2. Adam van Koeverden (Can) 1.37,630
3. Tim Brabants (GB) 1.37,671
4. Eirik Veraas Larsen (Noo) 1.37,949
5. Anton Riachov (Rus) 1.38,187
6. Akos Vereickei (Hon) 1.38,318
7. Anders Gustafsson (Zwe) 1.38,447
8. Steven Ferguson (NZe) 1.38,512
C1,500 meter
1. Maksim Opalev (Rus) 1.47,140
2. David Cal (Spa) 1.48,397
3. Yuriy Cheban (Oek) 1.48,766
4. Mathieu Goubel (Fra) 1.49,560
5. Aliaksandr Zjoekovski (WRu)1.49,092
6. Li Qiang (Chi) 1.49,287
7. Florin Mironcic (Roe) 1.49,861
8. Pawel Baraszkiewicz (Pol) 1.50,048
K2,500 meter
1. Craviotto/Perez (Spa) 1.28,736
2. Rauhe/Wieskotter (Dui) 1.28,827
3. Piatroesjenka/Machneu (WRu)1.30,005
4. Kammerer/Kucsera (Hon) 1.30,285
5. Knudsen/Poulsen (Den) 1.30,569
6. Dober/Willows (Can) 1.30,857
7. Lecrubier/Jouve (Fra) 1.31,312
8. Twardowski/Wysocki (Pol) 1.31,869
C2,500 meter
1. Meng/Yang (Chi) 1.41,025
2. Oelegin/Kostoglod (Rus) 1.41,282
3. Gille/Wylenzek (Dui) 1.41,964
4. Bahdanovitsj/Bahdan.(WRu) 1.41,996
5. Russel/Beauchesne (Can) 1.42,450
6. Chirila/Cuculici (Roe) 1.43,195
7. Georgiev/Aliev (Bul) 1.44,971
8. Bezoeglij/Prokopenko (Oek) 1.44,157
Kanovaren, vrouwen
K1,500 meter
1. Inna Radomska (Oek) 1.50,673
2. Josefa Idem (Ita) 1.50,677
3. Katrin Wagner (Dui) 1.51,022
4. Katalin Kovacs (Hon) 1.51,139
5. Zhong Hongyan (Chi) 1.52,220
6. Spela Ponomarenko (Slo) 1.53,102
7. Lucy Wainwright (GB) 1.53,353
8. Jennifer Hodson (ZAf) 1.53,973
K2,500 meter
1. Kovacs/Janic (Hon) 1.41,308
2. Mikolajczyk/Konieczna (Pol)1.42,092
3. Delattre/Viard (Fra) 1.42,178
4. Fischer/Reinhardt (Dui) 1.42,889
5. Kitamoto/Takeya (Jap) 1.43,291
6. Davis/Fogarty (Aus) 1.43,969
7. Rikala/Mikkonen (Fin) 1.44,176
8. Mruzkova/Blahova (Tsj) 1.44,870
Taekwondo, mannen
Klasse tot 80 kg
1. Hadi Saei (Irn)
2. Mauro Sarmiento (Ita)
3. Zhu Guo (Chi), Steven Lopez (VS)
Taekwondo, vrouwen
Klasse tot 67 kg
1. Hwang Kyung-seon (ZKo)
2. Karine Sergerie (Can)
3. Sandra Saric (Kro), Gwlays Patience Epangue (Fra)
Tafeltennis, mannen
Halve finale, enkelspel
Ma Lin (Chi) - Wang Liqin (Chi) 4-2 (11-5,11-9,11-9,10-12,3-11,11-8)
Wang Hao (Chi) - Jörgen Persson (Zwe) 4-1 ( 11-9 1109 9-11 11-7 11-9)
Voetbal, mannen
Finale
Argentinie - Nigeria 1-0
Volleybal, vrouwen
Strijd om brons
China - Cuba 3-1 (25-16 21-25 25-13 25-20)
Mountainbike, mannen
1. Julien Absalon (Fra) 1.55.59
2. Jean-Christophe Peraud (Fra)+ 1.07
3. Nino Schurter (Zwi) + 1.52
4. Christoph Sauser (Zwi) + 1.55
5. Marco Aurelio Fontana (Ita) + 4.00
6. Christoph Soukop (Oos) + 4.12
7. Liam Killeen (GB) + 4.15
8. Iñaki Lejarreta Errasti,Spa + 4.22
9. Sven Nys (Bel) + 5.01
10. Jose A.Hermida Ramos (Spa) + 5.02
Op twee ronden:
34.Rudi van Houts
37.Bart Brentjens
Mountainbike, vrouwen
1. Sabine Spitz (Dui) 1.45.11
2. Maja Wloszczowska (Pol) + 0.41
3. Irina Kalentjeva (Rus) + 1.17
4. Catharine Pendrel (Can) + 1.26
5. Ren Chengyuan (Chi) + 2.29
6. Petra Henzi (Zwi) + 3.30
7. Mary McConnelough (VS) + 5.23
8. Georgia Gould (VS) + 5.40
9. Rosara Joseph (NZl) + 5.56
10. Aleksandra Dawidowicz (Pol) + 6.10
14.Elsbeth van Rooy-Vink + 8.19
Synchroonzwemmen
Landenteams
1. Rusland 99,500
2. Spanje 98,251
3. China 97,334
4. Canada 95,668
5. Japan 95,334
-. Verenigde Staten 95,334
7. Australië 82,167
8. Egypte 80,833