Uitslagen Europa League 27/11/2014
Vanavond stond de vijfde speelronde in de groepsfase van de Europa League op het programma. Feyenoord won knap met 2-0 van Sevilla en is door naar de volgende ronde, terwijl PSV morgen nog aan de bak moet tegen Estoril. Het duel is na de eerste helft vanwege overvloedige regenval gestaakt met een 3-2 stand in het voordeel van Estoril. Hieronder lees je de uitslagen, standen en het programma voor de vijfde speelronde.
Groep A
Villareal CF (Spa) - Borussia Mönchengladbach (Dui) 2-2
26' Vietto 1-0
55' Raffael 1-1
63' Cheryshev 2-1
67' Xhaka 2-2
FC Zürich (Zwi) - Apollon Limassol (Cyp) 3-1
23' Farley 0-1
32' Djimsiti 1-1
39' Chikhaoui (pen) 2-1
59' Chikhaoui (pen) 3-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Borussia Mònchengladbach (Dui) | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 11-4 |
2 | Villareal CF (Spa) | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 13-7 |
3 | FC Zürich (Zwi) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10-11 |
4 | Appolon Limassol (Cyp) | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 4-16 |
Programma 11 december
Borussia Mönchengladbach (Dui) - FC Zürich (Zwi)
Apollon Limassol (Cyp) - Villareal CF (Spa)
Groep B
Torino FC (Ita) - Club Brugge (Bel) 0-0
HJK Helsinki (Fin) - FC Kopenhagen (Den) 2-1
29' Baah 1-0
90' Nilsson 1-1
90+3' Kandji 2-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Club Brugge (Bel) | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 8-1 |
2 | Torino FC (Ita) | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 4-2 |
3 | HJK Helsinki (Fin) | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 4-9 |
4 | FC Kopenhagen (Den) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4-8 |
Programma 11 december
Club Brugge (Bel) - HJK Helsinki (Fin)
FC Kopenhagen (Den) - Torino FC (Ita)
Groep C
Tottenham Hotspur (Eng) - FK Partizan (Ser) 1-0
49' Stambouli 1-0
Asteras Tripolis (Gri) - Besiktas JK (Tur) 2-2
15' Ba 0-1
61' Gökhan Töre (pen) 0-2
72' Barrales 1-2
72' Hutchinson (2xg) (Besiktas)
83' Parra 2-2
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Tottenham Hotspur (Eng) * | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 9-3 |
2 | Besiktas JK (Tur) * | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 10-5 |
3 | Asteras Tripolis (Gri) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7-10 |
4 | FK Partizan (Ser) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1-9 |
Programma 11 december
FK Partizan (Ser) - Asteras Tripolis (Gri)
Besiktas JK (Tur) - Tottenham Hotspur (Eng)
Groep D
Celtic FC (Sch) - Red Bull Salzburg (Oos) 1-3
8' Alan 0-1
13' Alan 0-2
30' Johansen 1-2
90+2' Keita 1-3
Astra Giurgiu (Roe) - Dinamo Zagreb (Kro) 1-0
50' Bukari 1-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Red Bull Salzburg (Oos) * | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 16-7 |
2 | Celtic FC (Sco) * | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7-7 |
3 | Astra Giurgiu (Roe) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5-10 |
4 | Dinamo Zagreb (Kro) | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8-12 |
Programma 11 december
Red Bull Salzburg (Oos) - Astra Giurgiu (Roe)
Dinamo Zagreb (Kro) - Celtic FC (Sch)
Groep E
Estoril Praia (Por) - PSV Eindhoven (NED) GESTAAKT
6' Depay 0-1
12' Tozé 1-1
14' Narsingh 1-2
30' Kuca 2-2
39' Diogo Amado 3-2
Dinamo Moskou (Rus) - Panathinaikos (Gri) 2-1
14' Berg 0-1
55' (e.d.) 1-1
61' Ionov 2-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Dinamo Moskou (Rus) * | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 8-3 |
2 | PSV Eindhoven (NED) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5-4 |
3 | Estoril Praia (Por) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 3-4 |
4 | Panathinaikos (Gri) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 5-10 |
Programma 11 december
PSV Eindhoven (NED) - Dinamo Moskou (Rus)
Panathinaikos (Gri) - Estoril Praia (Por)
Groep F
Internazionale (Ita) - FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) 2-1
16' Rotan 0-1
30' Kuzmanovic 1-1
46' Ranocchia (2xg) (Inter)
50' Osvaldo 2-1
Bijz: Konoplyanka (Dnipro) mist strafschop (28)
Saint-Étienne (Fra) - Qarabag FK (Aze) 1-1
15' Nadirov 0-1
21' Van Wolfswinkel 1-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Internazionale (Ita) * | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6-2 |
2 | Saint-Étienne (Fra) | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 2-2 |
3 | Qarabag FK (Aze) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 3-5 |
4 | Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 3-5 |
Programma 11 december
FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) - Saint-Étienne (Fra)
Qarabag FK (Aze) - Internazionale (Ita)
Groep G
HNK Rijeka (Kro) - Standard Liège (Bel) 2-0
26' Moisés 1-0
33' Arslanagic (Standard)
34' Kramaric 2-0
Feyenoord (NED) - Sevilla FC (Spa) 2-0
56' Toornstra 1-0
83' El Ahmadi 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Feyenoord (NED) * | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7-6 |
2 | Sevilla (Spa) | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7-5 |
3 | HNK Rijeka (Kro) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7-7 |
4 | Standard Liège (Bel) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4-7 |
Programma 11 december
Standard Liège (Bel) - Feyenoord (NED)
Sevilla FC (Spa) - HNK Rijeka (Kro)
Groep H
FC Krasnodar (Rus) - LOSC Lille (Fra) 1-1
35' Ari 1-0
79' Roux 1-1
VfL Wolfsburg (Dui) - Everton FC (Eng) 0-2
43' Lukaku 0-1
75' Mirallas 0-2
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Everton FC (Eng) * | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 10-2 |
2 | VfL Wolfsburg (Dui) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 11-10 |
3 | LOSC Lille (Fra) | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | 3-6 |
4 | FC Krasnodar (Rus) | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 6-12 |
Programma 11 december
LOSC Lille (Fra) - VfL Wolfsburg (Dui)
Everton FC (Eng) - FC Krasnodar (Rus)
Groep I
Slovan Bratislava (Swk) - Young Boys (Zwi) 1-3
9' Hoarau (pen) 0-1
11' Soumah 1-1
18' Kubo 1-2
63' Kubo 1-3
Sparta Praag (Tsj) - SSC Napoli (Ita) 0-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Sparta Praag (Tsj) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 11-4 |
2 | SSC Napoli (Ita) * | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 8-3 |
3 | Young Boys (Zwi) | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 11-7 |
4 | Slovan Bratislava (Swk) | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1-17 |
Programma 11 december
Young Boys (Zwi) - Sparta Praag (Tsj)
SSC Napoli (Ita) - Slovan Bratislava (Swk)
Groep J
Aalborg BK (Den) - Steaua Boekarest (Roe) 1-0
72' Enevoldsen 1-0
Dinamo Kiev (Oek) - Rio Ave FC (Por) 2-0
53' Lens 1-0
78' Miguel Veloso 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Dinamo Kiev (Oek) * | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 10-4 |
2 | Aalborg BK (Den) | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 5-8 |
3 | Steaua Boekarest (Roe) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 11-7 |
4 | Rio Ave FC (Por) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3-10 |
Programma 11 december
Steaua Boekarest (Roe) - Dinamo Kiev (Oek)
Rio Ave FC (Por) - Aalborg BK (Den)
Groep K
Dinamo Minsk (WRu) - PAOK Saloniki (Gri) 0-2
82' 0-1
88' Athanasiadis 0-2
EA Guingamp (Fra) - Fiorentina (Ita) 1-2
6' Marin 0-1
13' Babacar 0-2
44' Basanta (Fiorentina)
45' Beauvue (pen) 1-2
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Fiorentina (Ita) * | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 10-2 |
2 | PAOK Saloniki (Gri) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9-5 |
3 | EA Guingamp (Fra) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 5-5 |
4 | Dinamo Minsk (WRu) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1-13 |
Programma 11 december
PAOK Saloniki (Gri) - EA Guingamp (Fra)
Fiorentina (Ita) - Dinamo Minsk (WRu)
Groep L
Trabzonspor (Tur) - Metalist Charkov (Oek) 3-1
36' Belkalem 1-0
68' Homenyuk 1-1
77' Medjani (2xg) (Trabzonspor)
86' Mehmet Ekici 2-1
90+5' Goryainov (e.d.) 3-1
KSC Lokeren (Bel) - Legia Warschau (Pol) 1-0
7' Vanaken 1-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Legia Warschau (Pol) * | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 5-2 |
2 | Trabzonspor (Tur) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 8-4 |
3 | KSV Lokeren (Bel) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 3-4 |
4 | Metalist Charkov (Oek) | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3-9 |
Programma 11 december
Metalist Charkov (Oek) - KSC Lokeren (Bel)
Legia Warschau (Pol) - Trabzonspor (Tur)
*= door naar volgende ronde