Uitslagen EK-kwalificatie (07/10/2011)
Vanavond werden er weer in alle groepen EK-kwalificatiewedstrijden afgewerkt. Hieronder volgt een overzicht van de uitslagen en standen van de Groepen A tot en met I.
Groep A
België - Kazachstan 4-1
40' Simons (Pen) 1-0
43' Hazard 2-0
49' Kompany 3-0
59' Kurgulin (Kazachstan)
84' Ogunjimi 4-0
86' Nurdauletov (Pen) 4-1
Azerbeidzjan - Oostenrijk 1-4
33' Ivanschitz 0-1
51' Janko 0-2
62' Janko 0-3
73' Nadirov 1-3
90+1' Januzovic 1-4
Turkije - Duitsland 1-3
35' Gómez 0-1
66' Müller 0-2
79' Hakan 1-2
86' Schweinsteiger (Pen) 1-3
Stand
# | Land | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Duitsland* | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 31-6 |
2 | België | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 20-12 |
3 | Turkije | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 12-11 |
4 | Oostenrijk | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16-17 |
5 | Azerbeidzjan | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 10-25 |
6 | Kazachstan | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 6-24 |
Programma 11 oktober
Kazachstan - Oostenrijk
Turkije - Azerbeidzjan
Duitsland - België
Groep B
Armenië - Macedonië 4-1
28' Pizzelli 1-0
34' H. Mkhitaryan 2-0
59' Sumulikoski (2xGeel) (Macedonië)
69' Ghazaryan 3-0
86' Sikov 3-1
90+1' Sarkisov 4-1
Slowakije - Rusland 0-1
71' Dzagoev 0-1
Andorra - Ierland 0-2
7' Doyle 0-1
20' McGeady 0-2
Stand
# | Land | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Rusland | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 11-4 |
2 | Ierland | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | 13-6 |
3 | Armenië | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 21-8 |
4 | Slowakije | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 6-9 |
5 | Macedonië | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 7-13 |
6 | Andorra | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1-19 |
Programma 11 oktober
Rusland - Andorra
Ierland - Armenië
Macedonië - Slowakije
Groep C
Noord-Ierland - Estland 1-2
22' Davis 1-0
77' Vassiljev (Pen) 1-1
84' Vassiljev 1-2
Servië - Italië 1-1
2' Marchisio 0-1
26' Ivanovic 1-1
Stand
# | Land | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Italië* | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 17-2 |
2 | Estland | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 15-14 |
3 | Servië | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 13-11 |
4 | Slovenië | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 10-7 |
5 | Noord-Ierland | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 9-10 |
6 | Faroër Eilanden | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 6-26 |
Programma 11 oktober
Italië - Noord-Ierland
Slovenië - Servië
Groep D
Bosnië-Herzegovina - Luxemburg 5-0
12' Dzeko 1-0
15' Misimovic 2-0
23' Misimovic (Pen) 3-0
37' Pjanic 4-0
51' Medunjanin 5-0
Roemenië - Wit-Rusland 2-2
19' Mutu 1-0
45' Kornilenko 1-1
51' Mutu (Pen) 2-1
82' Dragun 2-2
Frankrijk - Albanië 3-0
11' Malouda 1-0
38' Remy 2-0
67' Réveillère 3-0
Stand
# | Land | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Frankrijk | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 14-3 |
2 | Bosnië-Herzegovina | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 16-7 |
3 | Roemenië | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 12-8 |
4 | Wit-Rusland | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 8-5 |
5 | Albanië | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 6-13 |
6 | Luxemburg | 10 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3-21 |
Programma 11 oktober
Frankrijk - Bosnië-Herzegovina
Albanië - Roemenië
Groep E
Nederland - Moldavië 1-0
40' Huntelaar 1-0
Finland - Zweden 1-2
8' S. Larsson 0-1
52' Olsson 0-2
73' Toivio 1-2
Stand
# | Land | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Nederland* | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 35-5 |
2 | Zweden | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 28-9 |
3 | Hongarije | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 22-14 |
4 | Finland | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 16-16 |
5 | Moldavië | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 8-16 |
6 | San Marino | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0-49 |
Programma 11 oktober
Zweden - Nederland
Hongarije - Finland
Moldavië - San Marino
Groep F
Letland - Malta 2-0
33' A. Visnakovs 1-0
83' Rudnevs 2-0
Griekenland - Kroatië 2-0
71' Samaras 1-0
79' Gekas 2-0
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Griekenland | 9 | 6 | 3 | 0 | 21 | 12-4 |
2 | Kroatië | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 16-7 |
3 | Israël | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 11-11 |
4 | Letland | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 9-10 |
5 | Georgië | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 6-7 |
6 | Malta | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 4-19 |
Programma 11 oktober
Kroatië - Letland
Malta - Israël
Georgië - Griekenland
Groep G
Wales - Zwitserland 2-0
55' Ziegler (Zwitserland)
60' Ramsey (Pen) 1-0
71' Bale 2-0
Montenegro - Engeland 2-2
11' A. Young 0-1
31' D. Bent 0-2
45' E. Zverotic 1-2
74' Rooney (Engeland)
90+1' Delibasic 2-2
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Engeland* | 8 | 5 | 3 | 0 | 18 | 17-5 |
2 | Montenegro | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 7-5 |
3 | Zwitserland | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 10-10 |
4 | Wales | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 5-10 |
5 | Bulgarije | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 3-12 |
Programma 11 oktober
Bulgarije - Wales
Zwitserland - Montenegro
Groep H
Cyprus - Denemarken 1-4
7' Jacobsen 0-1
11' Rommedahl 0-2
20' Krohn-Dehli 0-3
22' Rommedahl 0-4
45+1' Avraam 1-4
Portugal - IJsland 5-3
13' Nani 1-0
22' Nani 2-0
45' Hélder 3-0
48' Jonasson 3-1
68' Jonasson 3-2
81' Moutinho 4-2
87' Eliseu 5-2
90+4' Sigurdsson (Pen) 5-3
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Portugal | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 20-10 |
2 | Denemarken | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 13-5 |
3 | Noorwegen | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 7-6 |
4 | IJsland | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 6-14 |
5 | Cyprus | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 6-17 |
Programma 11 oktober
Denemarken - Portugal
Noorwegen - Cyprus
Groep I
Tsjechië - Spanje 0-2
7' Mata 0-1
23' Xabi Alonso 0-2
67' Hübschman (Tsjechië)
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Spanje* | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 23-5 |
2 | Tsjechië | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 8-7 |
3 | Schotland | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 7-7 |
4 | Litouwen | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 3-9 |
5 | Liechtenstein | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 3-16 |
Programma 8 oktober
Liechtenstein - Schotland
Programma 11 oktober
Spanje - Schotland
Litouwen - Tsjechië