Uitslagen Europa League (16/12/2010)
Vanavond werden ook in de groepen A,B,C,G,H en I van de Europa League de laatste groepswedstrijden afgewerkt. Grootste verrassing was de uitschakeling van titelhouder Atlético Madrid. Hieronder de uitslagen en eindstanden.
Groep A
FC Red Bull Salzburg (AUT) - KKS Lech Poznan (POL) 0-1
30' Stilic 0-1
Juventus FC (ITA) - Manchester City FC (ENG) 1-1
43' Giannetti 1-0
77' Jo 1-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Manchester City (ENG)* |
6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 11-6 |
2 | KKS Lech Poznan (POL)* |
6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 11-8 |
3 | Juventus FC (ITA) | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 7-7 |
4 | FC Red Bull Salzburg (AUT) | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 1-9 |
Groep B
Aris FC (GRE) - Rosenborg BK (NOR) 2-0
45' Cesarec 1-0
90' Faty 2-0
FC Bayer 04 Leverkusen (GER) - Club Atlético de Madrid (ESP) 1-1
69' Helmes 1-0
72' Merida 1-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Bayer 04 Leverkusen (GER)* | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 8-2 |
2 | Aris FC (GRE)* |
6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7-5 |
3 | Club Atlético de Madrid (ESP) | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9-7 |
4 | Rosenborg BK (NOR) | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3-13 |
Groep C
LOSC Lille Métropole (FRA) - KAA Gent (BEL) 3-0
30' Obraniak 1-0
56' Frau 2-0
89' Sow 3-0
PFC Levski Sofia (BUL) - Sporting Clube de Portugal (POR) 1-0
45' Mladenoc 1-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Sporting Clube de Portugal (POR)* | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 14-6 |
2 | LOSC Lille Métropole (FRA)* | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8-6 |
3 | KAA Gent (BEL) |
6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8-13 |
4 | PFC Levski Sofia (BUL) |
6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 6-11 |
Groep G
RSC Anderlecht (BEL) - HNK Hajduk Split (CRO) 2-0
12' De Sutter 1-0
41' Suarez 2-0
AEK FC (GRE)- FC Zenit (RUS) 0-3
44' Bukharov 0-1
67' Rosina 0-2
88' Denisov 0-3
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Zenit (RUS) * | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 18-6 |
2 | RSC Anderlecht (BEL)* |
6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8-8 |
3 | AEK FC (GRE) | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9-13 |
4 | HNK Hajduk Split (CRO) | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 5-13 |
Groep H
Getafe CF (ESP)- BSC Young Boys (SUI) 1-0
15' Corpa 1-0
VfB Stuttgart (GER) - Odense BK (DEN) 5-1
20' Gebhart 1-0
48' Høegh (e.d.) 2-0
65' Gentner 3-0
70' Pogrebnyak 4-0
72' Utaka 4-1
90' Marica 5-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | VfB Stuttgart (GER) * | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 16-6 |
2 | BSC Young Boys (SUI)* | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 10-10 |
3 | Getafe CF (ESP) | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 4-8 |
4 | Odense BK (DEN) | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8-14 |
Groep I
PSV EINDHOVEN - FC Metalist Kharkiv (UKR) 0-0
Debreceni VSC (HUN) - UC Sampdoria (ITA) 2-0
48' Kabat 1-0
86' Kabat 2-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PSV EINDHOVEN* | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 10-3 |
2 | FC Metalist Kharkiv (UKR)* | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9-4 |
3 | UC Sampdoria (ITA) | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 4-7 |
4 | Debreceni VSC (HUN) | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 4-13 |
*= door naar de volgende ronde