Uitslagen zondaghoofdklasse
Vandaag stond de zevede speeldag in de zondaghoofdklasse op het programma. Hieronder de uitslagen. |
Uitslagen hoofdklasse A:
Thuis | Uit | Uitslagen |
AFC | FC Hilversum | 1-2 |
Argon | Haaglandia / Sir Winston | 1-0 |
Elinkwijk | Hollandia | 0-0 |
HBS | TONEGIDO | 3-0 |
FC Omniworld | SC Feyenoord | 3-0 |
VVSB | ADO '20 | 2-0 |
Westlandia | FC Chabab | 2-0 |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | AFC | 7 | 18 | 18-7 |
2. | FC Hilversum | 7 | 13 | 14-10 |
3. | Hollandia | 7 | 12 | 12-8 |
4. | HBS | 7 | 12 | 12-9 |
5. | Argon | 7 | 10 | 10-9 |
6. | Haaglandia / Sir Winston | 7 | 10 | 9-10 |
7. | Westlandia | 7 | 10 | 9-10 |
8. | SC Feyenoord | 7 | 9 | 10-12 |
9. | VVSB | 7 | 8 | 8-8 |
10. | ADO '20 | 7 | 8 | 9-10 |
11. | Elinkwijk | 7 | 7 | 10-11 |
12. | TONEGIDO | 7 | 7 | 9-16 |
13. | FC Chabab | 7 | 5 | 7-11 |
14. | FC Omniworld | 7 | 4 | 10-16 |
Uitslagen hoofdklasse B:
Thuis | Uit | Uitslagen |
Baronie | Schijndel / VITAM | 1-1 |
DESK | Gemert | 0-4 |
EVV | OJC Rosmalen | 4-1 |
sv Meerssen | JVC Cuijk | 3-2 |
Papendrecht | Dijkse Boys | 1-4 |
UNA | UDI '19 / Beter Bed | 1-1 |
sv Venray | OSS '20 | 3-3 |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Dijkse Boys | 7 | 17 | 16-7 |
2. | Baronie | 7 | 15 | 11-3 |
3. | Gemert | 7 | 13 | 16-9 |
4. | UDI '19 / Beter Bed | 7 | 13 | 13-7 |
5. | EVV | 6 | 12 | 14-10 |
6. | sv Meerssen | 7 | 12 | 14-14 |
7. | sv Venray | 7 | 11 | 13-10 |
8. | JVC Cuijk | 7 | 11 | 14-12 |
9. | UNA | 7 | 8 | 10-9 |
10. | Schijndel / VITAM | 7 | 8 | 7-8 |
11. | DESK | 6 | 7 | 9-16 |
12. | OJC Rosmalen | 7 | 4 | 4-14 |
13. | Papendrecht | 7 | 3 | 9-22 |
14. | OSS '20 | 7 | 1 | 9-18 |
Uitslagen hoofdklasse C:
Thuis | Uit | Uitslagen |
Alcides | Achilles '29 | 0-4 |
sv Babberich | Juliana '31 | 1-2 |
FC Lienden | Nieuw Buinen | 5-1 |
ROHDA Raalte | Be Quick 1887 | 2-2 |
SC Joure | Sneek Wit-Zwart | 1-1 |
De Treffers | Quick '20 | 3-1 |
WKE | HSC '21 / Carparc | 2-0 |
Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Achilles '29 | 7 | 18 | 19-5 |
2. | FC Lienden | 7 | 14 | 14-5 |
3. | WKE | 7 | 14 | 14-5 |
4. | Quick '20 | 7 | 13 | 14-8 |
5. | Alcides | 7 | 13 | 10-10 |
6. | De Treffers | 6 | 12 | 16-4 |
7. | Sneek Wit-Zwart | 7 | 9 | 6-10 |
8. | Juliana '31 | 6 | 8 | 8-7 |
9. | Be Quick 1887 | 7 | 7 | 9-14 |
10. | Nieuw Buinen | 7 | 6 | 14-15 |
11. | HSC '21 / Carparc | 7 | 5 | 6-12 |
12. | sv Babberich | 7 | 5 | 5-14 |
13. | ROHDA Raalte | 7 | 4 | 6-11 |
14. | SC Joure | 7 | 2 | 3-25 |