Uitslagen Zondaghoofdklasse
Gisteren werd er weer gespeeld in de Zondaghoofdklasse. Vanaf dit seizoen wekelijks op maandag een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie. |
Hoofdklasse A
Argon - FC Omniworld 2-1 (1-0)
23. 1-0 Michael van Laere 88. 2-0 Patrick Lokken 90. 2-1 Jordy van Wijk
Haaglandia / Sir Winston - ADO '20 1-1 (0-0)
63. 0-1 Joey Carolina 64. 1-1 Erkan Sensoy
HBS - Elinkwijk 0-2 (0-2)
15. 0-1 Gerrit Bartels 38. 0-2 Rob Koppen
FC Hilversum - Westlandia 0-0 (0-0)
Hollandia - AFC 2-1 (1-1)
4. 1-0 Ricardo Pengel 39. 1-1 Peter Post 90. 2-1 Travis Reuser
VVSB - VUC 0-3 (0-2)
2. 0-1 Steve Kenepa 4. 0-2 Kees Thies 47. 0-3 Bob Hoogkamer (eigen doelpunt)
STAND
1. Argon 19-36 (+14, 36 goals gescoord)
2. Westlandia 19-36 (+14, 35 goals gescoord)
3. FC Hilversum 19-34
4. Haaglandia / Sir Winston 19-33
5. VVSB 20-32
6. AFC 18-31
7. Hollandia 18-25
8. ADO '20 19-25
9. HBS 20-23
10. FC Omniworld 20-22
11. VUC 17-19
12. Elinkwijk 19-19
13. DWV 19-10
Hoofdklasse B
DESK - Baronie 1-6 (0-3)
0-1 Mathijs Hage 0-2 Vincent Vervoort 0-3 Mathijs Hage 1-3 Roel Willems 1-4 Brahim Bouhadan 1-5 Thom van Santbergen 1-6 Thom van Santbergen
Gemert - UNA 3-0 (0-0)
73. 1-0 Jan Willem van der Putten 78. 2-0 Jorzolino Falkensteijn 81. 3-0 Roland van Herpen
JVC Cuijk - sv Meerssen 4-0
1-0 Randy Hofmeijer 2-0 Frits van Putten 3-0 Michael Evans 4-0 Ferdy Akankan
LONGA - sv Deurne 1-1
0-1 Joep Sijbers 1-1 Maykel Sterrenburg
OJC Rosmalen - EVV 0-2
0-1 Kristof Aelbrecht 0-2 Kristof Aelbrecht
Papendrecht - sv Venray 1-0 (0-0)
52. 1-0 Robert-Jan de Vos
Schijndel / Bol Accountants - Dijkse Boys 1-1 (0-0)
59. 0-1 Robbie Lutgens 77. 1-1 Ronnie Hoevenaars
STAND
1. Baronie 21-43
2. Gemert 20-38 (+22)
3. EVV 20-38 (+12)
4. UNA 20-31
5. Dijkse Boys 20-30
6. JVC Cuijk 21-29
7. Schijndel / Bol Accountants 20-27 (+4)
8. Papendrecht 20-27 (-1)
9. sv Meerssen 21-27
10. sv Deurne 20-26
11. DESK 21-26
12. sv Venray 20-23
13. OJC Rosmalen 21-20
14. LONGA 21-7 *
*= gedegradeerd
Hoofdklasse C
Achilles '29 - SC Joure 2-1 (1-1)
10. 1-0 Peter van Putten 24. 1-1 Pieter Westra 86. 2-1 Tim Verhoeven
Alcides - HSC '21 / Carparc 1-4 (1-3)
16. 1-0 Marc van Eijk 18. 1-1 Tim Pothast 20. 1-2 Maurice Bartelds 35. 1-3 Boy Kamphuis 85. 1-4 Shiwan Hamdaziz
De Bataven - WKE 0-0 (0-0)
FC Lienden - sv Babberich 3-2 (2-1)
17. 1-0 Roy van Dijk 20. 2-0 Jordi Brands 43. 2-1 Leon Römer 54. 2-2 Marvin Homan 75. 3-2 Jeroen van de Kerkhof
Quick '20 - De Treffers 0-3 (0-0)
74. 0-1 Jihad Ouchene 84. 0-2 Aleh Putsila 89. 0-3 Jihad Ouchene
Sneek Wit-Zwart - Be Quick 1887 1-1 (1-1)
35. 1-0 Age Hains Boersma 42. 1-1 Johan Molenaar
WSV - Germania 0-1 (0-1)
38. 0-1 Thomas Cillissen
STAND
1. WKE 21-39
2. Achilles '29 21-37
3. FC Lienden 20-36
4. HSC '21 / Carparc 20-35
5. Quick '20 18-34
6. De Treffers 20-34
7. Be Quick 1887 20-27
8. Sneek Wit Zwart 20-24
9. Germania 19-22
10. WSV 19-20
11. Alcides 20-19
12. SC Joure 19-18
13. De Bataven 20-16
14. sv Babberich 19-12