Uitslagen zondaghoofdklasse
Gisteren stond de tiende speelronde in de zondaghoofdklasse op het programma. Vanaf dit seizoen wekelijks op maandag een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie. |
Hoofdklasse A
Hollandia - Westlandia 0-1
68' Raily Ignacio 0-1
90. Bob Kortebos (Hollandia/2x geel)
Argon - ADO '20 4-2
61' Patrick Lokken 1-0
67' Patrick Lokken 2-0
68' Stefan Koster 2-1
77' Ruud Koedijk 2-2
80' Jasper de Haer 3-2
84' Arjan de Zeeuw 4-2 e.d
36. Joey Carolina ( 2x geel/ADO '20), 66. Jeffrey Tol (ADO '20)
FC Hilversum - Elinkwijk 2-2
21' Maurice Renger 1-0
73' Ralf de Haan 1-1
75' Stanley Jongkind 2-1
76' Adil Mahdadi 2-2
HBS - VUC 1-0
5' Tjeerd Westdijk 1-0
74. Bas Lensink (VUC) Mark Moen (VUC)
VVSB - DWV 0-2
57' Vincent de Groot 0-1
85' Imro Joseph 0-2
Haaglandia / Sir Winston - AFC 1-5
35' Mendel Witzenhausen 0-1
53' Malcolm Esajas 0-2
59' Steve Promes 0-3
70' Malcolm Esajas 0-4
74' Erkan Sensoy 1-4
76' Leandro Kappel 1-5
FC Türkiyemspor - FC Omniworld 1-1
13' Saïd Bentohami 1-0
41' Dwight Eind 1-1
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Westlandia | 10 | 25 | 24-10 |
2. | AFC | 10 | 22 | 26-15 |
3. | FC Omniworld | 10 | 17 | 22-15 |
4. | VVSB | 9 | 14 | 13-9 |
5. | Argon | 10 | 14 | 18-12 |
6. | Hollandia | 10 | 14 | 12-11 |
7. | VUC | 9 | 13 | 13-11 |
8. | FC Hilversum | 9 | 13 | 14-18 |
9. | ADO '20 | 8 | 10 | 16-15 |
10. | FC Türkiyemspor | 9 | 10 | 13-13 |
11. | HBS | 10 | 10 | 14-28 |
12. | Haaglandia / Sir Winston | 10 | 9 | 14-22 |
13. | Elinkwijk | 10 | 9 | 11-19 |
14. | DWV | 10 | 9 | 6-18 |
Hoofdklasse B
JVC Cuijk - EVV: 1-2
13' Kristof Aelbrecht 0-1 penalty
30' Niki Muns 0-2
88' Pim van den Burgt 1-2
Papendrecht - SV Meerssen: 1-2
11' Tjemu Kunu 0-1
23' Bas Verhoeven 1-1
85' Coen Hendriks 1-2
Roy Adriën (Meerssen/2x geel).
LONGA - Baronie: 1-3
18' Bram Somers 1-0
55' Mathijs Hage 1-1
75' Yasin Asrih 1-2
88' Revy Rosalia 1-3 penalty
Sam Weterings (LONGA)
OJC Rosmalen - UNA: 3-0
54' Arda Havar 1-0
72' Jorick van der Miessen 2-0
77' Joost de Laat 3-0
Gemert - SV Deurne: 2-0
30' Bas van der Reijken 1-0
72' Jorzolino Falkenstein 2-0
DESK - Dijkse Boys: 1-3
15' Mohammed Yahia 0-1
55' Roland van der Linden 0-2
75' Michiel Smulders 1-2
85' Taoufik Ameziane 1-3
Roland van der Linde (Dijkse Boys)
Schijndel / Bol Accountants - sv Venray: 4-3
24' Ruud Verhappen 1-0
27' Tom van Bergen 1-1
30' Kay de Visser 2-1
37' Freek Thoone 2-2 penalty
52' Kay de Visser 3-2
57' Bob Crooij 3-3
72' Frank Kuppens 4-3
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Baronie | 10 | 25 | 19-7 |
2. | EVV | 10 | 21 | 17-11 |
3. | JVC Cuijk | 10 | 20 | 22-11 |
4. | UNA | 10 | 19 | 19-12 |
5. | Dijkse Boys | 10 | 17 | 16-12 |
6. | Gemert | 10 | 15 | 17-12 |
7. | sv Meerssen | 10 | 13 | 13-17 |
8. | Schijndel / Bol Accountants | 10 | 11 | 14-15 |
9. | Papendrecht | 10 | 11 | 12-14 |
10. | sv Deurne | 10 | 10 | 12-13 |
11. | OJC Rosmalen | 10 | 10 | 12-14 |
12. | sv Venray | 10 | 10 | 18-23 |
13. | DESK | 10 | 10 | 14-25 |
14. | Longa | 10 | 2 | 8-27 |
Hoofdklasse C
Sneek Wit Zwart - Germania 0-0
Alcides - SC Joure 0-1
26' Shutlan Axwijk 0-1
Quick '20 - WKE 3-3
21' Jordi Kamphuis 1-0
32' Will Koops 1-1
34' Sargon Gouriye 2-1
58' Paul Weerman 2-2
69' Erik Eleveld 2-3
83' Marco Aydin 3-3
76. Patrick van Halteren (2x geel)
WSV - Babberich 3-2
12' Sjoerd Jens 1-0
43' Abdel Haouli 1-1
45' Cihan Ozcam 2-1
52' Abdel Haouli 2-2
84' Samir Makhouki 3-2
FC Lienden - De Treffers 1-2
12' Jaap Davids 0-1
28' Jordi Brands 1-1
74' Ricky Bochem 1-2
De Bataven - HSC '21 / Carparc 1-1
38' Jordi Holtkamp 0-1
65' Twan Derksen 1-1
Sven Weustink (HSC '21)
Achilles '29 - Be Quick 1887 1-0
23' Thom Jochoms 1-0
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | HSC '21 / Carparc | 10 | 23 | 25-8 |
2. | Quick '20 | 10 | 19 | 22-15 |
3. | WKE | 9 | 18 | 26-9 |
4. | Treffers | 10 | 18 | 14-10 |
5. | Lienden | 9 | 17 | 20-11 |
6. | Be Quick 1887 | 10 | 16 | 14-11 |
7. | Achilles'29 | 9 | 14 | 11-6 |
8. | Sneek Wit Zwart | 10 | 12 | 10-14 |
9. | WSV | 9 | 11 | 14-17 |
10. | Joure | 9 | 9 | 11-19 |
11. | Germania | 10 | 8 | 5-13 |
12. | Alcides | 10 | 8 | 7-21 |
13. | Babberich | 9 | 6 | 10-20 |
14. | De Bataven | 10 | 4 | 4-19 |