Uitslagen Jupiler League speelronde 34
Afgelopen vrijdag werd in de Jupiler League speelronde 34 afgewerkt. Hieronder vind je alle uitslagen, de nieuwe stand, de topscorers en het programma voor komende week. |
Alle uitslagen van dit weekend:
Thuis | Uit | Eindstand |
FC Zwolle | Stormvogels Telstar | 1-0 |
ADO Den Haag | Haarlem | 2-1 |
RBC Roosendaal | FC Dordrecht | 1-2 |
BV Veendam | Fortuna Sittard | 3-1 |
Cambuur Leeuwarden | FC Den Bosch | 0-2 |
FC Volendam | TOP Oss | 3-0 |
Helmond Sport | RKC Waalwijk | 3-3 |
MVV | FC Emmen | 5-1 |
FC Omniworld | FC Eindhoven | 3-1 |
De stand:
# | Club | Wedstrijden | W | G | V | P | Doelsaldo |
1 | FC Volendam | 34 | 18 | 11 | 5 | 65 | 79-42 |
2 | RKC Waalwijk | 34 | 18 | 11 | 5 | 65 | 78-43 |
3 | FC Zwolle | 34 | 17 | 12 | 5 | 63 | 66-37 |
4 | FC Den Bosch | 34 | 18 | 7 | 9 | 61 | 54-36 |
5 | ADO Den Haag | 34 | 16 | 9 | 9 | 57 | 55-44 |
6 | MVV | 34 | 15 | 9 | 10 | 54 | 59-46 |
7 | Helmond Sport | 34 | 16 | 6 | 12 | 54 | 50-44 |
8 | RBC Roosendaal | 34 | 12 | 10 | 12 | 46 | 43-43 |
9 | Go Ahead Eagles | 33 | 14 | 2 | 17 | 44 | 51-57 |
10 | FC Dordrecht | 34 | 11 | 11 | 12 | 44 | 58-48 |
11 | FC Omniworld | 34 | 10 | 13 | 11 | 43 | 53-45 |
12 | TOP Oss | 34 | 11 | 10 | 13 | 43 | 48-59 |
13 | FC Emmen | 34 | 11 | 10 | 13 | 43 | 53-69 |
14 | BV Veendam | 34 | 10 | 14 | 10 | 41 | 54-61 |
15 | Stormvogels Telstar | 33 | 12 | 4 | 17 | 40 | 37-44 |
16 | Fortuna Sittard | 34 | 9 | 8 | 17 | 35 | 42-64 |
17 | AGOVV | 33 | 10 | 5 | 18 | 32 | 54-85 |
18 | Cambuur Leeuwarden | 34 | 8 | 8 | 18 | 32 | 41-62 |
19 | FC Eindhoven | 34 | 7 | 8 | 19 | 29 | 41-72 |
20 | Haarlem | 33 | 5 | 12 | 16 | 27 | 35-50 |
Topscorers:
# | Naam | Club | Doelpunten |
1 | Jack Tuyp | FC Volendam | 22 |
2 | Gunter Thiebaut | MVV | 21 |
3 | Ruud ter Heide | AGOVV Apeldoorn | 15 |
= | Koen van der Biezen | FC Den Bosch | 15 |
= | Fabio Caracciolo | FC Eindhoven | 15 |
= | Tozé | FC Zwolle | 15 |
= | Erik Quekel | TOP Oss | 15 |
Programma komend week:
Datum | Thuis | Uit |
23/03 | AGOVV | Go Ahead Eagles |
24/03 | Haarlem | Stormvogels Telstar |
28/03 | BV Veendam | TOP Oss |
28/03 | Haarlem | FC Den Bosch |
28/03 | FC Dordrecht | Helmond Sport |
28/03 | FC Zwolle | FC Volendam |
28/03 | FC Eindhoven | FC Emmen |
28/03 | Fortuna Sittard | Cambuur Leeuwarden |
28/03 | ADO Den Haag | RKC Waalwijk |
28/03 | RBC Roosendaal | AGOVV |
28/03 | FC Omniworld | MVV |