Uitslagen Europa League 02/10/2014
Vanavond stond de tweede speelronde in de groepsfase van de Europa League op het programma. Feyenoord boekte een goede 2-1 zege op Standard Luik, terwijl PSV met 1-0 onderuit ging tegen Dinamo Moskou. Hieronder lees je de uitslagen, standen en het programma voor de derde speelronde.
Groep A
FC Zürich (Zwi) - Borussia Mönchengladbach (Dui) 1-1
23' Etoundi 1-0
25' Nordtveit 1-1
Villareal CF (Spa) - Apollon Limassol (Cyp) 4-0
9' Moreno 1-0
44' Espinosa 2-0
51' Espinosa 3-0
82' Moreno 4-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Villareal CF (Spa) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5-1 |
2 | Appolon Limassol (Cyp) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-6 |
3 | Borussia Mònchengladbach (Dui) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-2 |
4 | FC Zürich (Zwi) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3-4 |
Programma 23 oktober
Villareal CF (Spa) - FC Zürich (Zwi)
Borussia Mönchengladbach (Dui) - Apollon Limassol (Cyp)
Groep B
HJK Helsinki (Fin) - Club Brugge (Bel) 0-3
19' Heikkinen (e.d.) 0-1
70' De Sutter 0-2
78' De Bock 0-3
Torino FC (Ita) - FC Kopenhagen (Den) 1-0
90+4' Quagliarella 1-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Club Brugge (Bel) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3-0 |
2 | Torino FC (Ita) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1-0 |
3 | FC Kopenhagen (Den) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-1 |
4 | HJK Helsinki (Fin) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0-5 |
Programma 23 oktober
Torino FC (Ita) - HJK Helsinki (Fin)
Club Brugge (Bel) - FC Kopenhagen (Den)
Groep C
Tottenham Hotspur (Eng) - Besiktas JK (Tur) 1-1
27' H.Kane 1-0
89' Ba (pen) 1-1
Asteras Tripolis (Gri) - FK Partizan (Ser) 2-0
22' Usero 1-0
52' Parra 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Asteras Tripolis (Gri) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3-1 |
2 | Besiktas JK (Tur) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-2 |
3 | Tottenham Hotspur (Eng) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-1 |
4 | FK Partizan (Ser) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0-2 |
Programma 23 oktober
Tottenham Hotspur (Eng) - Asteras Tripolis (Gri)
FK Partizan (Ser) - Besiktas JK (Tur)
Groep D
Astra Giurgiu (Roe) - Red Bull Salzburg (Oos) 1-2
15' Seto 1-0
36' Kampl 1-1
42' Soriano 1-2
Celtic FC (Sch) - Dinamo Zagreb (Kro) 1-0
6' Commons 1-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Red Bull Salzburg (Oos) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4-3 |
2 | Celtic FC (Sco) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3-2 |
3 | Dinamo Zagreb (Kro) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5-2 |
4 | Astra Giurgiu (Roe) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-7 |
Programma 23 oktober
Celtic FC (Sch) - Astra Giurgiu (Roe)
Red Bull Salzburg (Oos) - Dinamo Zagreb (Kro)
Groep E
Dinamo Moskou (Rus) - PSV Eindhoven (NED) 1-0
90+3' Zhirkov 1-0
Estoril Praia (Por) - Panathinaikos (Gri) 2-0
52' Kléber 1-0
66' Diogo Amado 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Dinamo Moskou (Rus) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3-1 |
2 | Estoril Praia (Por) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-1 |
3 | PSV Eindhoven (NED) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1-1 |
4 | Panathinaikos (Gri) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1-4 |
Programma 23 oktober
Estoril Praia (Por) - Dinamo Moskou (Rus)
PSV Eindhoven (NED) - Panathinaikos (Gri)
Groep F
Saint-Étienne (Fra) - FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) 0-0
Bijz: N.Kalinic (Dnipro) mist strafschop (28)
Internazionale (Ita) - Qarabag FK (Aze) 2-0
18' D'Ambrosio 1-0
85' Icardi 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Internazionale (Ita) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3-0 |
2 | Saint-Étienne (Fra) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0-0 |
3 | Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0-1 |
4 | Qarabag FK (Aze) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0-2 |
Programma 23 oktober
Internazionale (Ita) - Saint-Étienne (Fra)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) - Qarabag FK (Aze)
Groep G
Feyenoord (NED) - Standard Liège (Bel) 2-1
47' Van Beek 1-0
65' Viera 1-1
84' Manu 2-1
HNK Rijeka (Kro) - Sevilla FC (Spa) 2-2
26' Aspas 0-1
52' Kolodziejczak (Sevilla)
53' Kramaric (pen) 1-1
68' Kvrzic 2-1
90+1' Mbia 2-2
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Sevilla (Spa) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4-2 |
2 | Standard Liège (Bel) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-2 |
3 | Feyenoord (NED) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-3 |
4 | HNK Rijeka (Kro) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-4 |
Programma 23 oktober
HNK Rijeka (Kro) - Feyenoord (NED)
Standard Liège (Bel) - Sevilla FC (Spa)
Groep H
VfL Wolfsburg (Dui) - LOSC Lille (Fra) 1-1
77' Origi (pen) 0-1
82' De Bruyne 1-1
FC Krasnodar (Rus) - Everton FC (Eng) 1-1
43' Ari 1-0
82' Eto'o 1-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Everton FC (Eng) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5-2 |
2 | FC Krasnodar (Rus) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-2 |
3 | LOSC Lille (Fra) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-2 |
4 | VfL Wolfsburg (Dui) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-5 |
Programma 23 oktober
FC Krasnodar (Rus) - VfL Wolfsburg (Dui)
LOSC Lille (Fra) - Everton FC (Eng)
Groep I
Slovan Bratislava (Swk) - SSC Napoli (Ita) 0-2
35' Hamsik 0-1
74' Higuaín 0-2
Sparta Praag (Tsj) - Young Boys (Zwi) 3-1
27' Vácha 1-0
28' Lafata 2-0
52' Hoarau 2-1
85' Lafata 3-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | SSC Napoli (Ita) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5-1 |
2 | Young Boys (Zwi) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6-3 |
3 | Sparta Praag (Tsj) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4-4 |
4 | Slovan Bratislava (Swk) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0-7 |
Programma 23 oktober
Slovan Bratislava (Swk) - Sparta Praag (Tsj)
Young Boys (Zwi) - SSC Napoli (Ita)
Groep J
Dinamo Kiev (Oek) - Steaua Boekarest (Roe) 3-1
40' Yarmolenko 1-0
66' Kravets 2-0
89' Rusescu 2-1
90+1' Teodorczyk 3-1
Aalborg BK (Den) - Rio Ave FC (Por) 1-0
46' Helenius 1-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Dinamo Kiev (Oek) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6-1 |
2 | Steaua Boekarest (Roe) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7-3 |
3 | Aalborg BK (Den) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1-6 |
4 | Rio Ave FC (Por) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0-4 |
Programma 23 oktober
Aalborg BK (Den) - Dinamo Kiev (Oek)
Steaua Boekarest (Roe) - Rio Ave FC (Por)
Groep K
EA Guingamp (Fra) - PAOK Saloniki (Gri) 2-0
47' Marveaux 1-0
52' Marveaux 2-0
Dinamo Minsk (WRu) - Fiorentina (Ita) 0-3
33' Aquilani 0-1
62' Ilicic 0-2
67' Bernardeschi 0-3
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Fiorentina (Ita) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6-0 |
2 | PAOK Saloniki (Gri) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6-3 |
3 | EA Guingamp (Fra) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-3 |
4 | Dinamo Minsk (WRu) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1-9 |
Programma 23 oktober
Dinamo Minsk (WRu) - EA Guingamp (Fra)
PAOK Saloniki (Gri) - Fiorentina (Ita)
Groep L
KSC Lokeren (Bel) - Metalist Charkov (Oek) 1-0
74' De Pauw 1-0
Trabzonspor (Tur) - Legia Warschauw (Pol) 0-1
16' Kucharcszyk 0-1
88' Zyra (2xg) (Legia)
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Legia Warschau (Pol) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2-0 |
2 | Trabzonspor (Tur) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-2 |
3 | KSV Lokeren (Bel) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1-1 |
4 | Metalist Charkov (Oek) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1-3 |
Programma 23 oktober
Trabzonspor (Tur) - KSC Lokeren (Bel)
Metalist Charkov (Oek) - Legia Warschauw (Pol)