[EL] Uitslagen Groep A t/m L (04/10/2012)
Vanavond werd de tweede speelronde in de groepsfase van de Europa League afgewerkt. PSV en FC Twente kwamen hierin actie. Hieronder de uitslagen, standen en het programma voor de derde speelronde.
Groep A
Anzhi Makhachkala (Rus) - Young Boys (Zwi) 2-0
62' Eto'o (pen.) 1-0
90' Eto'o 2-0
Liverpool (Eng) - Udinese (Ita) 2-3
23' Shelvey 1-0
46' Di Natale 1-1
70' Coates (e.d.) 1-2
72' Pasquale 1-3
75' Suárez 2-3
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Anzhi Makhachkala (Rus) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3-1 |
2 | Udinese (Ita) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4-3 |
3 | Liverpool (Eng) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7-6 |
4 | Young Boys (Zwi) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3-7 |
Programma
Liverpool (Eng) - Anzhi Makhachkala (Rus)
Young Boys (Zwi) - Udinese (Ita)
Groep B
Atlético Madrid (Spa) - Viktoria Plzen (Tsj) 1-0
90+2' Rodriguez 1-0
Académica de Coimbra (Por) - Hapoel Tel-Aviv (Isr) 1-1
47' Cisse 1-0
90+1' Damari 1-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Atlético Madrid (Spa) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4-0 |
2 | Viktoria Plzen (Tsj) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-2 |
3 | Académica de Coimbra (Por) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-4 |
4 | Hapoel Tel-Aviv (Isr) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-4 |
Programma
Atlético Madrid (Spa) - Académica de Coimbra (Por)
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Viktoria Plzen (Tsj)
Groep C
Olympique Marseille (Fra) - AEL Limassol (Cyp) 5-1
22' Ouon 0-1
42' Fanni 1-1
61' Mendes 2-1
76' Remy 3-1
90' Gignac 4-1
90+2' Remy 5-1
Borussia Mönchengladbach (Dui) - Fenerbahçe (Tur) 2-4
18' De Jong 1-0
25' Cristian 1-1
40' Meireles 1-2
71' Kuijt 1-3
74' De Camargo 2-3
87' Baroni 2-4
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Olympique Marseille (Fra) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 7-3 |
2 | Fenerbahçe (Tur) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 6-4 |
3 | Borussia Mönchengladbach (Dui) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-4 |
4 | AEL Limassol (Cyp) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-5 |
Programma
Borussia Mönchengladbach (Dui) - Olympique Marseille (Fra)
AEL Limassol (Cyp) - Fenerbahçe (Tur)
Groep D
Club Brugge (Bel) - CS Marítimo (Por) 2-0
57' Bacca 1-0
71' Vleminckx 2-0
Newcastle United (Eng) - Girondins Bordeaux (Fra) 3-0
16' Ameobi 1-0
40' Henrique (e.d.) 2-0
49' Cisse 3-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Newcastle United (Eng) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3-0 |
2 | Girondins Bordeaux (Fra) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4-3 |
3 | Club Brugge (Bel) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-4 |
4 | CS Marítimo (Por) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0-2 |
Programma
Newcastle United - Club Brugge (Bel)
CS Marítimo (Por) - Girondins Bordeaux (Fra)
Groep E
Steaua Boekarest (Roe) - FC Kopenhagen (Den) 1-0
82' Nikolic 1-0
Molde FK (Noo) - VfB Stuttgart (Dui) 2-0
58' Berget 1-0
88' Chima Chukwu 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Steaua Boekarest (Roe) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3-2 |
2 | Molde FK (Noo) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-2 |
3 | FC Kopenhagen (Den) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-2 |
4 | VfB Stuttgart (Dui) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-4 |
Programma
Steaua Boekarest (Rus) - Molde FK (Nor)
VfB Stuttgart (Dui) - FC Kopenhagen (Den)
Groep F
PSV (NED) - SSC Napoli (Ita) 3-0
19' Lens 1-0
40' Mertens 2-0
52' Marcelo 3-0
AIK Fotboll (Zwe) - FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) 2-3
5' Danielsson 1-0
41' Kalinic 1-1
45' Goitom 2-1
74' Mandzyuk 2-2
83' Seleznyov 2-3
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5-2 |
2 | SSC Napoli (Ita) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4-3 |
3 | PSV (NED) 2-0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-2 |
4 | AIK Fotboll (Zwe) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-6 |
Programma
PSV (Ned) - AIK Fotboll (Zwe)
FC Dnipro Dnipropetrovsk (Oek) - SCC Napoli (Ita)
Groep G
FC Basel (Zwi) - Racing Genk (Bel) 2-2
10' Vossen 0-1
38' Vossen 0-2
71' Streller (pen.) 1-2
85' Streller 2-2
Videoton FC (Hon) - Sporting Portugal (Por) 3-0
15' Souza 1-0
21' Oliveira 2-0
35' Nikolic 3-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Racing Genk (Bel) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5-2 |
2 | Videoton FC (Hon) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-3 |
3 | FC Basel (Zwi) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-2 |
4 | Sporting Portugal (Por) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0-3 |
Programma
Videoton (Hon) - FC Basel (Zwi)
Racing Genk (Bel) - Sporting Portugal (Por)
Groep H
Neftchi Baku PFC (Aze) - Internazionale (Ita) 1-3
10' Coutinho 0-1
30' Obi 0-2
42' Livaja 0-3
53' Canales 1-3
Rubin Kazan (Rus) - Partizan Belgrado (Ser) 2-0
45' Karadeniz 1-0
48' Ryazantsev 2-0
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Internazionale (Ita) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5-3 |
2 | Rubin Kazan (Rus) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4-2 |
3 | Neftchi Baku PFC (Aze) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-3 |
4 | Partizan Belgrado (Ser) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0-2 |
Programma
Rubin Kazan (Rus) - Neftci Baku PFC (Aze)
Internazionale (Ita) - Partizan Belgrado (Ser)
Groep I
Sparta Praag (Tsj) - Athletic Club de Bilbao (Spa) 3-1
26' Zapotocny 1-0
41' Balaj 2-0
56' Husbauer (pen.) 3-0
73' Marcos 3-1
Hapoel Kiryat Shmona FC (Isr) - Olympique Lyon (Fra) 3-4
7' Abuhatzira 1-0
17' Fofana 1-1
22' Monzon 1-2
31' Réveillere 1-3
51' Levi 2-3
66' Abuhatzira 3-3
90' Fofana 3-4
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Olympique Lyon (Fra) | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6-4 |
2 | Sparta Praag (Tsj) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4-3 |
3 | Hapoel Kiryat Shmona (Isr) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4-5 |
4 | Athletic Club de Bilbao (Spa) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-4 |
Programma
Sparta Praag (Tsj) - Hapoel Kiryat Shmona FC (Isr)
Olympique Lyon (Fra) - Athletic de Bilbao (Spa)
Groep J
Lazio Roma (Ita) - Maribor (Slo) 1-0
62' Ederson 1-0
76' Vidovic (Maribor)
Panathinaikos (Gri) - Tottenham Hotspur (Eng) 1-1
35' Dawson 0-1
77' Toche 1-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Lazio Roma (Ita) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1-0 |
2 | Maribor (Slo) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3-1 |
3 | Tottenham Hotspur (Eng) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-1 |
4 | Panathinaikos (Gri) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-4 |
Programma
Panathinaikos (Gri) - Lazio Roma (Ita)
Maribor (Slo) - Tottenham Hotspur (Eng)
Groep K
Metalist Kharkiv (Oek) - Rapid Wien (Oos) 2-0
66' Edmar 1-0
80' Xavier 2-0
90' Burgstaller (Rapid Wien)
Rosenborg (Noo) - Bayer Leverkusen (Dui) 0-1
76' Kiessling 0-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Metalist Kharkiv (Oek) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2-0 |
2 | Bayer Leverkusen (Dui) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1-0 |
3 | Rosenborg (Noo) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-2 |
4 | Rapid Wien (Oos) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1-3 |
Programma
Rapid Wien (Oos) - Bayer Leverkusen (Dui)
Rosenborg (Nor) - Metalist Kharkiv (Oek)
Groep L
Helsingborgs IF (Zwe) - FC Twente (NED) 2-2
7' Djurdjic 1-0
43' Djurdjic 2-0
74' Bengtsson 2-1
88' Douglas 2-2
Hannover 96 (Dui) - Levante (Spa) 2-1
9' Haggui (Hannover 96)
10' Michel (pen.) 0-1
21' Huszti (pen.) 1-1
49' Ya 2-1
Stand
# | Club | Wedstrijden | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Hannover 96 (Dui) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4-3 |
2 | Levante (Spa) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-2 |
3 | FC Twente (NED) | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4-4 |
4 | Helsingborgs IF (Zwe) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-3 |
Programma
Helsingborgs IF (Zwe) - Hannnover 96 (Dui)
Levante (Spa) - FC Twente (Ned)